Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok a baba méretei...

32 hetes vagyok a baba méretei rendben vannak, de mégis azt mondta az ultrahangos, hogy többet kellene pihennem, mert kicsi a baba, nem pihenek eleget, akkor most mi van? Nem értem

Figyelt kérdés

5 napja babamozin meg azt mondta a szonográfus hogy méretei alapján 34-35 hetesnek felel meg

bpd:77mm

thorax 86X76 mm

femur: 61 mm

becsült súly:2296 g


ha valaki tud segítsen


2011. szept. 13. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahány szonográfus, annyi lelet. A csontok nagyságát be lehet határolni, de azt sem 100%-ig. A súlyban nagyon nagyot lehet tévedni. a pihenés nem fog ártani, betarthatod, de nem hinném, h túl pici lenne. Egyébként sem kell minden babának 4 kilóval születnie. Lehet, h a második Uh-os a nagy magzatokhoz szokot és neki tűnik kicsinek.
2011. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsi. Sajnos én egész pontosan tudom a babám valós, 31+1 hetes méreteit: 1750 gramm és 45 centi. (A súlybecslésről annyit, hogy születése reggelén közel fél kilóval többnek becsülték...)
2011. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én 32 hetes eredményem:


1780 gramm, és 41 centi.

Persze biztos csak akkor lesz, ha kijön.

2011. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták a szülés előtt néhány órával, hogy 2600-2800g körüli. Ehhez képest, 3160g-al született kb.6 óra múlva. :O Amúgy én még azt nem értem, hogy hogy jön ehhez a pihenés?? Szerintem semmi köze a pihenésnek a baba méretéhez.
2011. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok, én sem értem, de így is elég parás vagyok, nem hogy ilyeneket mondanak...na mindegy, szeretnek nagyon paráztatni
2011. szept. 13. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem jó a baba súlya.sajnos én is pontosan tudom a babám súlyát. 32+5 hétre lett 1980g és 42cm.


ma már lassan 14 hónapos 78cm és kb. 9,5kg :)

2011. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem nem kicsi a babád,az én fiaim kb.1800g-ok voltak(nem ikrek)ennyi idősen és 3kg felett születtek:-)A pihenésnek meg annyi köze van a dolognak,hogy az állandó jövés-menéstől felhígul a köldökzsinórban a vér ami táplálja a babát,és így kevesebb tápanyag jut be neki,így nem tud hízni rendesen(doki mondta ezt nekem)mert én is állandóan rohangáltam a 3éves fiam után(ami persze nem meglepő)és kisebb volt a tesó az átlagnál,akkor mondta,hogy szedjek vissza a lendületből,pihizzek többet,így a vér besűrűsödik és a baba tényleg többet hízott:-)Tehát pihizz ha tudsz minél többet,de nem pici a babád:-)3300-3400g biztos hogy lesz:-)

Üdv

2011. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, úgy betudják paráztatni néha az embert, meg nem beszélnek egyértelműen, és persze hogy agyalok rajta, amúgy is tiszta parás vagyok ha a terhességről van szó...
2011. szept. 14. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!