Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél merhetek...

Korai terhességnél merhetek szerelmeskedni a párommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két hete tudtam meg,hogy babát várok! Múlthét hétfőn voltam orvosnál,aki talált egy 3mm-es petezsákot, azt mondta korai terhesség, körülbelül 4 hetes!

A nagy izgalomba elfelejtettem megkérdezni,lehetünk-e együtt!


Kinek mik a tapasztalatai? Lehet szerelmeskedni?Óvatosan? Féltem a babát, de már a páromat is sajnálom:)


2011. szept. 13. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? 8 hónaposan is lehet.
2011. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet! Még jót is esz a babának, hiszen ha a mamája boldog, akkor ő is az! :)
2011. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első terhességem, és korai. Sokszor olvasta, hogy az orgazmus méhösszehúzódást okoz, ami vetéléshez vezethet, és megmondom őszintén megrémisztett!


De ha lehet,akkor ma apa boldog lesz, és én is:)

2011. szept. 13. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet,de most már óvatosabban persze.És ha nincs gond a terhességgel,akkor egészen az utolsó hétig,persze ha kívánod még. :)
2011. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi az első trimeszterben nem mertünk, azóta merünk, a korai szakaszban veszélyesebb kicsit...
2011. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vigyázott rám a drágám...Bár kicsit kellemetlen volt, lehet az aggodalom miatt, száraz voltam és szűk

De így is jó volt, és apa is boldog volt:)

Szerencsére picit se barnáztam.

2011. szept. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!