Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok duphasto...

5 hetes terhes vagyok duphastont kell szednem mert dec. -ben sajnos elvetéltem. Eddig tök jol voltam tegnaptol viszont elkezdett fájni a hasam alja nem görcsöl csak fájdogál esténként. Ez természetes ilyenkor v nem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de nem korai még ez a terhesség,ha decemberben elvetéltél? Csak azért kérdezem, mert ilyenkor szoktak pár hónapot várni a következővel?!
2008. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem ez természetes is lehet, én is a kezdetektől érzek időnként enyhe fájdalmat, amit görcsnek nem neveznék. És csak bíztatásul írom, hogy egy ismerősöm szintén decemberben vetélt el (2005-ben) és februárban (2006) lett terhes. Nagyon édes, makk-egészséges a kisfia, és a terhességével sem volt semmi gond. Ne gondolj semmi negatívra, csak várd őt boldogan! Sok szerencsét, boldog babavárást!
2008. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!