Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az a vérvételes vizsgál...

Melyik az a vérvételes vizsgálat, ami sokszor téves eredményt hoz? Mikor végzik?

Figyelt kérdés
És "kismama riogatónak" is nevezik?
2011. szept. 14. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán az AFP vizsgálat, a 16.héten.

De én pont olyan védőnőt "fogtam" ki aki a terhesség alatt végig "riogatott" engem :DDD.

2011. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen az AFP. Tényleg csak idegesítésnek jó...

Elavult, hülye vizsgálat.

Nekem pl. alacsony lett, szét is zsibbasztottam a fejem az aggodalom miatt. Amúgy egy makk egészséges kislányom született.

2011. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet vmivel kikerülni, vagy vmivel helyettesíteni? Amúgy is elég aggódó kismama vagyok, de így ...
2011. szept. 14. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én Ausztriába járok terhesgondozásra ott nincs is ilyen vizsgálat.
2011. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet elkerülni, ez még nálunk kötelező!

De ha már előre tudod,hogy sokszor ad fals eredményt, akkor miért aggódsz?:)

Mondjuk én megcsináltattam a 12. heti kombinált tesztet. Az tökéletes lett, ezért úgy voltam vele,hogy akkor sem ijedek meg,ha rosszabb lesz netán a AFP-m!

2011. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!