Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltöttük a 32. hetet. A...

Betöltöttük a 32. hetet. A lábam rémesen dagad, reggelre sem megy le az oedema. Lehet ebből baj? Mit tehetek a vizesedés ellen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kevesebb só, polcold fel esténként és tornáztasd
2011. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Magamnak teljesen sótlanul főzök, estéről-reggelre sem csökken a duzzanat, hiába pihentetem...
2011. szept. 14. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:

hát akkor...kitartás :) már nincs sok!

addig is, boldog babavárást

2011. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet valami komolyabb baj tünete? A vérnyomásom jó 120/70, a vizeletemben nincs fehérje, de mégis a visszafogott étkezés ellenére 1 hét alatt 2 kg-ot híztam. A babám ksebb a koránál, 1780 g-ra becsülték ma...
2011. szept. 14. 23:27
 5/13 anonim ***** válasza:

tuti nincs semmi baj :) védőnő már kiszúrta volna.

amúgy meg az utolsó 1-2hónapban jön fel egy csomó kiló. akkor hízik a legtöbbet a baba.

a becsült súly, meg fél kg-kg +/-

ne aggódj! csak pihenj :)

2011. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amig a vizeletedben a fehérje rendben, semmi baj. Szülés után visszamegy, ne aggódj, én is így voltam. Annyira dagadt a lábam, hogy a dokim hetente küldött laborba vizeletvizsgálatra, de sosem volt baj, vérnyomásom is rendben volt.
2011. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Elég kellemetlen mondjuk 2 ilyen oszlopon mászkálni, és még elég sok van hátra. Ha baj lenne mi figyelmeztethet?
2011. szept. 14. 23:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Kevesebb só bevitel, értem ez alatt, hogy pl. kevesebb felvágottat egyél. És némelyik sajt is iszonyat sok sót tartalmaz. Anno én is bedagadtam, pedig sótlanul főztünk (szinte most is), de ha megettem egy szalámis szendvicset estére "michelin babás" lett a kezem és az ujjaim és a bokám is dagadt.
2011. szept. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

GYORS SEGÍTSÉG!!!

Tuti megoldás az ALMA!!!!

Ezt most komolyan írom, itt nálunk a védőnők ezt ajánlják, és mindenkinél bevált.Ha tényleg nagyon dagadsz, amellett, hogy persze sótlanul főzöl, meg nem eszel füstöset stb....Sok folyadék, és napi ÖT alma, ami kihajtja belőled a vizet, ezt biztosra mondom.Bennem is volt egy kicsi, nekem 2-3 db-ot mondott a védőnő, és reggelre mindig kiment a víz a lábaimból. Ha kíméltem magamat, akkor estig csak egy picit dagadt be, ha nem akkor visszadagadt, de minden nap ettem az almákat rendületlenül, és leapadt a lábam.

Komolyan próbál meg, biztosan segít.Garantálom!

2011. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi az almás tippet,holnaptól nyomatom. Eddig is ettem minden nap, de nem ekkora mennyiségben. Talán ez lesz a megoldás? Köszi ,köszi, köszi mendenkinek!:-)
2011. szept. 16. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!