Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a 3d-s és a...

Kriszti78dk kérdése:

Mi a különbség a 3d-s és a 4d-s ultrahang között?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy tudom, hogy a 3D az a 3 dimenzió, a negyedik pedig az idő. Tehát itt konkrétan láthatod ahogy mozog a baba időről időre egy 3D-s kép formájában. Röviden én ezt olvastam róla a neten.
2011. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a negyedik dimenzió a fizikában az idő.

az ultrahang vizsgálatban pedig a negyedik dimenzió az, hogy mélységében látod a babát.

látod az arcát.

vizsgálati szempontból nem lényeges az orvosnak, ők nem 4D-ben tanultak meg vizsgálni, tehát látják a rendellenességet az alap ultrahangon is.


egyébként meg az időről annyit, hogy az ultrahang vizsgálat folyamatos képet ad, látsz minden mozgást az alap ultrahangnál is.


(egy ultrahangos asszisztens válasza)

2013. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!