Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetes kismama vagyok és...

28. hetes kismama vagyok és már elég régen észrevettem a hüvelyembe egy tojás nagyságú kinövést. Amikor voltam hüvelyi ultrahangon akkor a doki nem mondott semmit! Akkor mi lehet az?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fáj is?Mert nekem volt ilyen kinövésem, de az fájt illetve olyan érzés volt,mintha bennt maradt volna egy szuper tampon.tehát feszített.A doki azt mondta ,hogy -bartholin mirigy elzáródás,ez egy olyan mirigy ami a nedvességet "csinálja".Kiműtötték és azóta semmi gond, de én nem voltam terhes.
2009. ápr. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiműtötték??Na de jó még itt a végén majd amikor szülök még majd műtenek is:(Amugy elég sok folyásom van akkor lehet emiatt??
2009. ápr. 24. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a folyásra nem emlékszem ,hogy mennyi volt.Mikor voltál UH-n?Hüvelyi vizsgálattal biztos meg tudja mondani a doki, hogy mi is ez, az UH-s nak nem az a dolga. Legalábbis nálunk nem foglalkozik vele.
2009. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!