Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van úgy, hogy elfelejt...

Más is van úgy, hogy elfelejt enni? 30 hetes vagyok, és kb 2 hete van ez így, hogy reggelizek, aztán telik a nap és mikor a párommal este leülünk vacsizni, akkor jut eszembe, hogy elfelejtettem ebédelni. Egyszerűen nem vagyok éhes.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
bärcsak en is elfelejtenek enni...akkor nem tartanek 33hetesen +15kg-näl... :)
2009. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem nem sok a 15 én 12 híztam eddig
2009. ápr. 24. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
elsö vagyok.a sokim nem mondta,hogy sok lenne,csak en erzem ugy...alig tudom felvonszolni magam a lepcsön...de enni nem felejtek el!mindjärt megyek is,es csinälok räntottkarfiolt ebedre! :)
2009. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a reggelim egy kakó volt olyan este 8-9 körül éreztem hogy éhes vagyok nah aztán kb hajnal 1-ig tömtem magamba mindent amit itthon találtam de azért szerencsés vagyok mert 64,5 kg-val kezdtem a terhességem 74-el mentem szülni 65-el jöttem haza

A helyzet most se sokkal jobb szopi fejés majd kicsi piheni és újra kezdődik minden aztán ismét azon kapom magam hogy lassan vége a napnak és szinte semmit se ettem

2009. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!