Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen lehetséges, hogy...

15 hetesen lehetséges, hogy megmozdult a babám?

Figyelt kérdés

Első babámat várom és ma olyan érzésem volt a szeméremcsontom felett kb 2-3 cm-re jobb oldalon, mint ha pici érintések lettek volna egymás után kb 4x. Aztán pár pecig éreztem még ott egy kis feszülést!

Lehetett Ő? ha igen, milyen időközönként kell éreznem ? Csak mert azóta nem éreztem semmit...

Köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 24. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia minden leehtséges az viszont nincs megahtározva hogy milyen időközönként kell érezni ha figyelsz éppen rá és ő pedig fennt van akkor érezni fogod
2009. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, én is éreztem már akkor!

De mindig csak este - reggel, ha nyugiban feküdtem. Ilyenkor ritka még hogy érezhetően mocorogjon, azaz ne várj semmi rendszert :)

2009. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetett Ő!Én is ennyi idősen éreztem először.Hát lehet,hogy most nem fogod érezni pár napig,de lehet,hogy minden nap egyre erősebben:)Próbáld ki,hogy hanyatt fekve érzed-e?!Nekem ilyenkor mindíg mocorgott!
2009. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már a 13.héten éreztem amugy:)ugyhogy lehetséges!
2009. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet! Én most 16 hét 2 napos vagyok és kb másfél-2 hete érzem. Ma kérdeztem meg a dokimat hogy lehet-e hogy őt érzem és azt mondta persze!

A szeméremcsont fölött bal oldalon éreztem néha, leírhatatlan milyen, mintha pukkanna, rándulna vagy megpöckölne valami belülről. Aztán minden nap érzem és mindíg ugyan ott, és ugyan azt. Eleinte a beleimre gondoltam, de hogy már többször is egy nap és ott és azt érezzem... Ja és egyik éjjel mikor hasra fordultam nagyot rándult 2szer egymás után. Azt írták itt hogy akkor rúgott, biztos nem tetszett neki a póz.

Így simán lehet hogy már a babád érzed!


Boldog babavárást!

2009. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokaaaaaat!! :):):):)

Nagyon remélem, hogy Ő az! :) Nagyon figyelni fogok rá! :)

Kedves utolsó válaszoló!

Nekem is olyan pöckölésszerű volt és olyan más, mint mikor bélmozgásom van vagy ilyesmi! Olyan tompa!

Boldog babavárást mindenkinek! :)

2009. ápr. 24. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Utolsó vagyok :)

Figyeld, és ha mindíg ugyan azt érzed, akkor tuti Ő!!

Én tegnap nagyon fel voltam puffadva, és tudtam hogy amit érzek az csak a levegő, de most reggel megint ugyan az és ott! Így már meg tudom különböztetni :)


Boldog babavárást! :)

2009. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszike! Tegnap este próbáltam hanyatt fekve, de nem volt semmi.Mikor oldalra fordultam megint volt egy kis pattogás! Ma megint éreztem kb ugyanazon a helyen, de picit gyengébben! Szerintem Ő az, minden esetre feljegyzem a dátumot és várom a további jeleket! :):):) Köszike mégegyszer!

Neked is boldog babavárást!

2009. ápr. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!