Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1ik nap görcsöltem és véreztem...

Cs.dóraa kérdése:

1ik nap görcsöltem és véreztem de a vérzés fokozatosan csökkent és a görcs 1óra alatt elmúlt.2napig véreztem 1hónapos kismama vagyok.2teszt pozitív még. Szerintetek baj van, elvetéltem? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapos terhes alatt mit értesz? 4 vagy 8 hetes vagy?

Egyébként ha görcs vagy vérzés lép fel terhesség alatt, akkor dokihoz kell menni minél gyorsabban! Csak ő mondhat biztosat! Úgyhogy irány!

2011. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor vérezni, görcsölni kezdtél, azonnal orvoshoz kellett volna menned! Remélem, nem történt semmi baj és a babád még megvan!

Sajnos a terhességi hormon nem ürül ki azonnal, ahogy a terhesség megszűnt...

Szorítok!!!!

2011. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd ird meg a doki mit mondott. Nekem volt spontán vetélésem,de a vérzés,görcs folyamatos volt nem múlt el.Mentem éjszakásba 5hetes voltam. Görcsöltem meg barnáztam irány a kórház aztán vérzés 1 napi megfigyelés reggelre már mensis adagú vérzés irány uh ahol mondták hogy valósinű a vérrel kiürült.Aztán jött a műtét.-várni kellett azt hiszem hetet aztán kontrollon csináltak egy terhes tesztet hogy a műtét jó lett e, mert ilyenkor még a hormon benned van egy ideig.Ez 2009ben volt .Idén meg missed ab. 8hetesen életjel hiánya miatt-itt nem volt se görcs ,se vérzés.Azóta a 3. terhesség már 16hetes. :)Lehet te szerencsésebb vagy és kívánom te ezt ne éld át.Szóval ,szernitem folyamatos lenne a tünet ha elment volna...Szorítok,hogy ne legyen baj.DE majd irj!!!És ne izgulj azzal csak rontol.
2011. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
na?
2011. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ kedden kell mennem ultrahangra.
2011. szept. 22. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia.Ma már szombat van.Mi volt az uh-on?
2011. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagy jövhét kedden mész csak? írj utána mindenképp!!!
2011. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jövö hét kedden megyek,majd jelzek hogy mi volt.
2011. szept. 25. 15:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor ma voltál? Mit mondtak? Ugye nincs baj?írj!
2011. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szia nincs semmi baj minden ok halható volt a szive.7hetes vagyok.
2011. szept. 29. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!