Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész éjjel nem igazán tudtam...

Egész éjjel nem igazán tudtam aludni! Be volt keményedve a hasam vagy lehet a kisfiam huzodott a köldököm felett be volt keményedve a pocim! Másnál is elöfordult ilyen? Ez keményedés volt vagy a babám huzodott annyira össze?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neki nyomta a köldököd körül valamelyik testrészét a hasadnak,azt érezted,mert ha a has keményedik,akkor az nem egy ponton érezhető.
2009. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg a has keményedésénél az egész pocak bekeményedik. Nekem nem igazán volt szerencsére ilyen. Ellenben a kisfiam őrületesen tud nyomulni. A jobb oldalamat kedveli jobban, nap közben is irtó sokat nyomul egészen oldalt, valamint köldök fölött. Mostanra jött elő az, hogy amelyik oldalamon fekszem, oda kucorodik és a felkeléskor majd kiszakad a hasam. Szerintem nálad is a kisfiad volt. A védőnőm azt mondta, hogy ezt a két érzést nem lehet összetéveszteni. Amúgy hány hetes vagy?

34 hetes kismami

2009. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

35 hetes vagyok! Lehet hogy akkor nálam is a kisfiam volt mert szerintem már nagyon kicsi hely lehet szegénynek!

És nem az egész pocakom volt kemény hanem csak a köldököm felett!

2009. ápr. 24. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is úgy gondolom, hogy most már igen kevés a helyük odabent. Onnan is gondolom, hogy már egy ideje másképpen mocorog. Mármint ugyan olyan aktív, de minél nagyobb, annál nagyobb helyen nyomul. Valamint mostanában már csak "vándorolgat". Kinyomja mondjuk a kis lábát és a pupi megindul egyik helyről a másikra. :) Rugdosni sem úgy tud már, de azért nyom még egy-egy embereset! Amúgy újabban az még a szokása, hogy a lábával bemászik a bordám alá és feszíti. Hát...nem kellemes. De nem lehet még így is nem imádni! :)

Hamarosan abba hagyom a magnézium szedését. Kíváncsi vagyok, akkor lesznek e keményedéseim.

Minden jót! És kitartás! Hamarosan velünk lesznek! Idekint! :)

A 34 hetes kismami

2009. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!