Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek faros a babája, az hol...

Akinek faros a babája, az hol érzi, hogy rugdos? Van bármi különbség a kp. végű, és a faros babák mozgásában?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Most épp faros a babám:)

amikor koponya fekvésű volt, akkor a köldököm körül éreztem mozogni és intenzívebben. Most, hogy faros alig érzem mozogni.

23hkm

2011. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg csücsült odabent, a méhszsájamat vette mindig célba, aztán áttért arra, hogy két oldalt nyomja ki magát, kiderült, hogy keresztben van. Tegnap óta a cicikkel focizik, ma voltam a dokinál és fejjel lefelé van.
2011. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hat nekem az elso babam faros volt (37.heten forditottak meg kivulrol), es mivel az egesz hasam alakja atrendezodott,ezert erdemben nem tudok nyilatkozni. marmint teljesen kitoltott mindket formaban, csak inkabb a hasam alakja, mint a rugdosas helye volt más..igy 2.5 ev tavlatabol :D
2011. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!