Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én egy 6 hetes terhes második...

Én egy 6 hetes terhes második gyermekét váró anyuka vagyok. Milyen jelei vannak, ha a baba méhen belül elhal? Ultrahangon nem tudták megmondani, h csak kicsi v már elhalt, mert még nem látszott szívhang! De ha hányok az jó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos más jele nem igen van. Tünetek még akkor is lehetnek, ha elhalt a baba,mert a hcg még jelen van a szervezetben, nem mindenkinek ugyanolyan gyorsan ürül ki.

Tehát csak a következő uh-on lehet látni,hogy mi van!

2011. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezt nem veszed észre. De 6 hetesen még nem mindig van szívhang. Nekem se 7 hetesen, se 8 hetesen nem volt még, pedig én is émelyegtem egyfolytában. A végén 9 hetesen missed ab lett sajnos belőle. De azóta már van egy csodálatos 14 hónapos kislányom. Fel a fejjel, a jövő héten már hátha ott dobog az a pici szívecske...
2011. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

a terhességi tünetek elhalás esetén is megmaradnak még egy ideig, sőt egy ideig még a teszt is pozitív (bár halványodik).

Gondolom, kaptál időpontot egy pár nappal későbbi ultrahangra. Most nem tudsz mást tenni, mint várni. Kívánom, hogy minden rendben legyen.

2011. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat,az igazsághoz az is hozzátartozik, h a lányom előtt volt 5 elhalásom és 1 méhen kívüli terhességem, ez a pici véletlenül jött ajándék, szurkoljatok, köszi!
2011. szept. 21. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!Reméljük nem lesz semmi gond!Te addig is próbálj meg nem ezen agyalni!Majd írj ám,hogy mi volt a köv. uh-on!
2011. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szoritok neked!Már én is sajnos elveszitettem 5 babát és tudom milyen nagyon rossz!Most 17 hetes terhes vagyok és remélem mostmár nem lesz baj.Nagyon-nagyon szoritok!!!
2011. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek, aki szurkolt nekünk, a babánk él :)))))!Nagyon jól esett, h biztattatok! Nagyon köszönöm!!!
2011. szept. 22. 11:22
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó vagyok,nagyon örülök!Boldog baba várást!És ne aggódj most minden rendben lesz!



17hkm

2011. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11.14-es vagyok! Nagyon gratulálok, még a hideg is futkározott rajtam a soraidat olvasva. Vigyázz magatokra, jó babavárást!
2011. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak most írok, nagyon örülök!!!!
2011. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!