Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyezteti a baba egészségé...

Veszélyezteti a baba egészségét, ha a párom epilepsziára a Tegretol nevű gyógyszert szedi és a jövőben gyereket szeretnénk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de számomra nem derült ki, hogy férfi, vagy nő szedi a gyógyszert. Ha a nő, akkor érdemes kikérni egy komolyabb szakember véleményét, egy genetikai tanácsadás keretein belül. Gondolom utána olvastatok már, hogy miért...

( [link]



[link]

2011. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs, én nő vagyok és a párom szedi. Nem olvastunk utána, mert még nincs tervben gyerek, de már komoly a kapcsolatunk, ezért gondolkodtam el rajta.
2011. szept. 22. 10:37
 3/3 vavyen72 válasza:
Ugyanebben a"cipőben" járok. A férjem szedi a gyógyszert, az ő epilepsziája nem öröklött, hanem egy agyműtét következménye. Egy spontán vetélésem már volt és nem szívesen tenném ki magam újra ennek a traumának.
2012. márc. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!