Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik az amniocentézis...

Hogyan zajlik az amniocentézis és utána a mindennapok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Aki mostanában volt, az elmesélné nekem részletesen, hogy neki hogy volt, bemehetett e vele a párja,mikor kapta meg az eredményt, mi szerepel a leleten? Vissza kellett menni ellenőrző uh-ra?

Utána meddig pihent, mit meddig nem csinált,(hajlongás, nehezet emelés) hogy állt vissza a régi kerékvágásba (mit kezdett el mikortól csinálni, séta, házimunka, bevásárlás, utazás hosszabb távra, vezetés, bármi más)

Eddig problémamentes terhességem volt, eléggé izgága típus vagyok, de szeretném betartani az utasításokat, szeretném ha utána is problémamentes lenne a terhességem és persze a babánknak a legkevesebb rosszat szeretném.

A Máv kórházba fogok menni amúgy dr. Hajdú Krisztinához, esetleg ha nála voltál, az is érdekelne, hogy szúrásban is olyan profi, mint uh-kor?


2011. szept. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve októberben volt amniom, a 19. héten,

Sote I-en csinálták.

Bementem reggel , délelőtt megcsinálták, bent maradtam egy éjszakára, majd hazamentem

(utána is hazamehettem volna, ha akork, Pesten lakunk de így jobb volt)

Pár napig pihentem, (nem igazán feküdtem),aztán elmentünk hosszú 7végére(erdei túrák) után mentem, vissza dolgozni.

Eredményért 21 hónap múlva kellett menni, akkor csináltak egy UH-ot is


Nem hiszem, hogy extra profinak eklll lenni a szúráahoz, fogalmam sincs nekem ki csinálta, de végig figyelte az ulatrahanngal.

Az egséz bevavatkozás kb 2 pőerc, nem fájdalmas.

Utána sem volt se görcs, se semmi.

Előtte és utána pár napig magnéziumot kellet szedni, ezt még a konzultációmn mondták, hogy kezdjem el.


Saját elhatározásomból csináltattam meg, akkor 37 éves voltam.



Ha valami gond van,akkor amnio után 2 héttel telefonálnak.


Ha kéred, megmondják a baba nemét.

2011. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem tavaly volt.iden szultem soten.piciszurad 3perc.aznap fekudtem.otthon nem mardtam bent.3het mulva eredmeny+megtudtam hogy fiunk lesz.erdemes megcsinaktatni,megnyugtato erzes.36eves voltam.ja es masnap mar dolgoztam.
2011. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!, nekem majusban volt amniocentezisem,reggel 8ra mentem levettek a mintat, utana meg 1 orat ott ultem, s engedtek haza.A doki azt mondta mindent csinalhatok,meg aznap utaztam haza(800 km-t), itthon minden a regi volt, 2 eves kislanyom van ugyhogy emelni is kell, meg fozes , takaritas.Nalam igy zajlott, de termeszetesen ha van ra lehetoseged pihenj es kimeld magad.Nekem a Mternity Magnaklinikan Dr.Papp Zoltan vegezte a leszivast, nagyon megvoltam vele elegdve, 10 nap utan megvolt az eredmeny.
2011. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!