Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az hogy alig fogja...

Mért van az hogy alig fogja be a hajfesték a hajamat? Ammoniamentes és sotétebb árnyalat is mint az eredeti és alig fogta be, és az is hamar kifakul, pár mosás és fako. pedig minoségi draga hajfesték.

Figyelt kérdés
még mielott valaki megkérdi hogy mert ide irok hajápolással kapcsolatos kérdést, akkor leirom hogy kismama vagyok.-)
2011. szept. 22. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ilyen a szervezeted:)

Egyébként azért, mert ammóniamentes és azért, mert terhes vagy :)

Gratula a babához!

2011. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát pedi terhesseg elott nem volt gond azzal hogy be e fogta, tobbnyire mindig mentes hajfestéket szoktam használni, most ez sokkolt, hogy a kozépbarnát nem fogta be a sotétbarna:-(

amugy koszi

2011. szept. 22. 15:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Terhesség alatt, sőt egyeseknél még a mensi alatt befestett haj sem lesz olyan, mint szokott.

Hát ez is egy hormonális érdekesség. Ez van, terhesen megesik.

Nekem a szőke hajfestékem vörös lett a fejemen, amikor befestettem egyszer a terhesség végén. :)

Az volt a szerencsém, hogy jól állt. :)

2011. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Oh, akkor te még mázlista vagy... én még nem tudtam, hogy terhes vagyok, ezért meg is lepődtem, hogy hogyan lett a szőkésbarna hajamból a világosbarna festék hatására fekete... ;)
2011. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nekem csak az a gond hogy szombaton hivatalosak vagyunk eskuvore és mivel fako volt a hajam, mert ami van is benne szín, 3-4 hajmosásra kijott, hát akkor gondoltam hogy igy mégsem jelenek meg, vettem garnier casting gloss festéket, két csomaggal, mert egy az nekem keves, erre csak kidobott pénz volt

hát igy jártam, amugy koszike a válaszokat!

2011. szept. 22. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Emiatt a terhesség alatt én is úgy néztem ki mint egy ápolatlan kutya, de hát túléltem így is a 9 hónapot. :):):)

Összefogott hajjal...

2011. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! nekem sem fogja be a hajamat. Én is gondoltam rá, hogy a terhesség miatt nem sikerül a festés.
2011. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bár én rendeset használok, nekem befogta!
2011. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
komolyan mondom teszek rá feketét, annak már be kellene hogy fogja, ha a sotét barna gyenge volt, ha az sem, akkor nagyot nézek majd:-)nem hagyom igy kopottan, kimsodottan a hajamat, komolyan mondom van benne x árnyalat így
2011. szept. 22. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam terhesség alatt nem lehet se szőkíteni,se hajat festeni!

Ezzel ijesztgettek!

Ez akkor azért van mert nem fogja be, vagy mert árt a babának?

7hetes kismama

2011. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!