Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kismamák és...

Nyíregyházi kismamák és anyukák, ti hol vásároltok be a babának?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hol kellene bevásárolni, majd a babának. Még csak 15 hetes vagyok, de már egyre jobban szeretnék vásárolgatni. Olyan boltok kellenének, ami nem tul drága de azért jó dolgokat lehet venni. Semmi nincsen a babának, nem is igen fogunk kapni szinte semmit. Tehát nekünk mindenre szükségünk lesz.

Köszönöm ha tudtok segiteni.


2011. szept. 23. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én leginkább turikban vásároltam be a kis dolgokat, body, rugi...azokat úgyis hamar kinövi. De sok rucija volt amit a Skálában vettem, ott olykor egész jó árakon ki lehet fogni dolgokat.

A bababörze is jó dolog, most is sok apró babaruha volt.

A teszveszt-t is érdemes böngészni, bár mostanában ott is meglódultak az árak.

a nagyobb dolgokat.pl. kiságy netről néztük ki. kombi kiságy és 30ezerért vettük meg nagyon szép állapotban (ez tavaly aug. volt). utazóágyat, fürdőkádat ismerőstől vettük. babakocsit a tikotiko-tól. egy hónapja vetünk egy sportkocsit a Zsebibabától (a plazával szemben a Szegfű utcán. ) ott az árak is egészen elfogadhatóak ruha terén is.


remélem tudtam segíteni.

2011. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Tegnap szét néztem a babavilágban. Nem tudom, hogy jók-e az árak. Mert nincsen összehasonlitási alapom. Még nagyon kezdő vagyok ezekben a dolgokban. De majd bele jövök. Meg tegnap olyan jó volt már nézelődni, teljesen lázba jöttem. De erröl a zsebibabárol nem is hallottam, az jó bolt már máshol hallaottam rola.

2011. szept. 24. 07:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Engem is érdekelne mit hol érdemes olcsóbban. Leginkább akciós babakocsik érdekelnek (hiszen szinte ez a legdrágább tétel a kelengyelistában). A Zsebi babában már vettünk dolgokat rokongyerekeknek, szép holmik vannak ott, tűrhető áron.


14 hetes nyíregyházi kismami

2011. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Már lehet találkoztunk is, csak nem tudjuk.

Én olyan izgatott vagyok, hogy mindent meg tudjunk majd venni és időben. És persze nem csillagászati áron.

Tegnap a babavilágban láttam babakocsit 39 ezerért babhordozóval együtt. Szerintem oda is érdemes benézni.

A tesómnak már van egy kisfia és ő a badikat meg rugdalózókat csak a scampos-akat használta. Szerinted a zsebibabában vannak ilyenek. Azt mondta még, hogy tescós is jó de megnyulnak, meg bojhosodnak. a scampost meg 100-szor is moshatta akkor sem vesztette sem a szinét meg nem is torzult.

2011. szept. 24. 11:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én nem nyíregyházi vagyok, de oda járok dokihoz, ott is fogok szülni és szinte mindent Nyíregyházán vettem meg. Babakocsi téren én a kállói úton lévő Pelikán babaáruházat tudom javasolni, mert még a zsebitől is olcsóbb, keressetek rá a neten. Kis plédet, pelusokat (textil és normál) szerintem nézzétek meg a KGST-n (mármint a piacon mert szintén nagyon jó áron ki lehet fogni dolgokat, még kis ruhákat is. Én pl. Pampers 2-es pelust 28Ft-os db áron vettem ott. 250Ft-ért textilt, kisplédet 1300-ért. Szerintem ezek jó árak. De szintén nyiregyi turiból van rengeteg ruhácskám. Ha még tudtok hajolgatni érdemes szétnézni a konténeres turikban is. A kiságyat meg vateráztam: brendon kombi 30.000-ért szinte vadi új, ami a zsebibe 50.000ft.
2011. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

első vagyok


a babavilág kicsit drága, van amit érdemes ott venni, de van amit kifejezetten nem.

a tescos bodykat én szeretem, egyáltalán nem nyúlnak ki, csak bolyhosodnak mint minden anyag. a lányom nőnapra "kapott" apukájától egy csomag bodyt és még most is hordja (!!!) és még mindig jó állapotban vannak. érdemes figyelni az akciókat, szokott lenni 3 body a hosszú ujjú olyan 1400Ft-ért. szerintem karácsony körül is lesznek ott akciók.


a Zsebibabában szerintem nincsen scamp body, de nem kell ragaszkodni a márkához midnenáron. vagy nézz szét babaiziben. vasvári pál u, Jég utcán a Micimackó.


jaj, jut eszembe, van egy jó kis olcsó bababolt szintén a jég utcán, a piac után. egy kicsi bolt de jók az árak.

2011. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tegnapi 09:17-es vagyok (innentől VKA)


Holnap megyünk szoptatós párnát venni nekem az alváshoz, és egyúttal megtartjuk az első szétnézős túránkat is (ha lesz idő). Kár hogy nincs minden bababoltnak fent a neten árlistája, lényegesen megkönnyítené a dolgunkat. Annyit már sikerült kiszűrnöm, hogy vannak dolgok, amik a Pelinkánban olcsóbbak, mint a Zsebi babában. A BabyTopban szeretnék még szétnézni, mert tesómék ott vettek meg mindent idén, és dicsérték, ráadásul még kedvezményeket is kaptak. Hát majd meglátjuk....

Remélem nem ciki vinni a kelengyelistámat és jegyzetelni az árakat :-)

Holnap beszámolok ha gondoljátok.


VKA

2011. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia


egyáltalán nem ciki, hiszen nagyon sok pénzt spórolhattok a jegyzeteléssel. de próbálj meg használtan is nézni a dolgokat ha azok elől nem zárkózol el. Expressz, jofogas, aprod, babaapro, és persze teszvesz,vatera...stb


szopipárnát hol veszel? mert nekem is van már itt kallódik egy ideje, ugye nekem már nem kell....de nagyon jó ötletnek tartom, én nagyon szerettem, volt hogy a férjemmel vitáztunk mikor ki aludjon rajta szülés után :)

2011. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

VKA nagyon várom az eredményt! Megspórolnál nekem egy utat.

De jó, hogy fel tettem ezt a kérdést, sok olyan üzletet írtatok amikröl nem is halottam. Még van idő is a szülésig lesz időm mindenhol szétnéznem.

Köszi nektek!

2011. szept. 25. 11:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! (VKA helyzetjelentése :-))


3 bababoltba néztünk be. Végül nem jegyzeteltem, mert bababoltokba nincs tömeg, és eladóval a nyakunkban egyik helyen sem találtam jó ötletnek.

Baby Top: Kicsi üzlet a Kelettel szemben, kedves férfi eladóval. A 3 közül szerintem ez a legolcsóbb. Nagyon megtetszett egy unisex babakocsi 29 ezerért. Szivacsos szoptatós párna (amit eredetileg kerestem) 4.300 ft volt (huzat nélküli). Tesómék idén itt vettek meg mindent.

Zsebi baba: Plázával szemben. Nagyon szép holmik vannak itt, elfogadható áron. Személy szerint ez a kedvenc helyem. Itt vettük meg a szopi párnát, igaz 5.900-ért, de huzattal, és mikrogyöngyös (mondjuk ez nem feltétlenül előny). Az áraik fent vannak a neten képekkel.

Babavilág: Ez már egy nagyobb kereskedés, több eladóval, a Tescoval szemben. Egyetlen előnye, hogy nyugodtabban tudsz nézelődni, ill. elborzadni némely árakon. Mindenképpen érdemes ide is benézni, mert meseszép holmik vannak, és ami nekem drága, az nem biztos, hogy másnak is az. Ugyanaz a babakocsi (színben, márkában is) amit a Baby Top-ban kinéztem, itt 10 ezerrel drágább, hozzáteszem akciósan! Itt is biztosan ki lehet fogni persze jó dolgokat, de valószínű nem náluk fogunk nagy bevásárlást tartani. Kaptam szórólapot árakkal, ha konkrétan érdekel valami, akkor megnézem rajta van-e.


Kismama ruházat: Mivel nyári szünet után már nem mentem vissza tanítani, ezért nem tervezem sok holmi vásárlását. Felsőket illetően szerencsések vagyunk, mert a divat most nekünk kedvez. Vettem a Skálában egy felső combközépig érő, kötött, garbós nyakú felsőt (vagy mini ruhát, nem tudom hogy hívják). Ez jó lesz télen, ha nőgyógyászhoz megyek. Volt itt néhány kimondottan kismama farmer, 4300 körül. Aztán a piaccsarnokkal szemben, az egyik gombában is vannak kismama nacik, hasonló áron, nekem ezek jobban tetszettek (vagányabb farmerok), és még szövetnacik is vannak. Végül nem vettem nadrágot, mert most jó alaposan megnéztem hogyan néznek ki, és pár feláldozható nadrágomat fillérekből átalakítom. Kabátot viszont vennem kell majd, ebben bármilyen tippet szívesen fogadok.


Ja és van még egy bizományi bababolt is Nyíregyházán, az nem lehet drága, azt hiszem Pankalina a neve, de őket is meg lehet találni a neten. Oda mindenképpen szeretnék benézni.

2011. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!