Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A korábbi ciklusok, az utolsó...

A korábbi ciklusok, az utolsó menstruáció és a beágyazódás dátumai alapján meg tudja nekem mondani valaki a születendő gyerek nemét?

Figyelt kérdés
Esetleg hogy minek nagyobb a valószínűsége?
2011. szept. 23. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
A peteeres napjan nagyobb az eselye a fiunak, mint ha elotte vagy utanna 1-2 nappal voltatok egyutt, mert a lanyos himivarsejtek tovabb eletkepesek (akar 3 napot is kibirnak mire a petesejthez ernek) es gyorsabbak.
2011. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:
Igen, egy jós, vagy látó!
2011. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:),köszi, csak a valószínűsége érdekelt volna, vannak ilyet jelző táblázatok és görbék a ciklus.hu-n, csak én nem tudom őket használni, de köszi a hasznos választ:)
2011. szept. 24. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ird le mikor volt utolsó menszeszed, hány napos a ciklusod, és hogy mikor voltatok együtt, megpróbálom megnézni neked a ciklus.hu-n. De ezek tényleg nem biztosak, nem tudom nekünk a kislányunknál bejött, most 10 hetes vagyok nem tudom most bejön-e? :)
2011. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!