Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt február 19-re vagy...

Vannak itt február 19-re vagy környékén kiirt kismamák? Hogy vagytok? Ki hol fog szülni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 16:30
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én február 18 körülre vagyok kiírva, igaz ikreket várunk úgyhogy ez az időpont változhat :) Máv korházban fogok szülni. Te?
2011. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÉN is a Mávban fogok:-)Te kinél?
2011. szept. 27. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Én febr. 21-re vagyok kiírva, épp amnio-ból szedem magam lassan össze, eddig még nem nagyon tudtam felhőtlenül örülni a babának.

Én még nem döntöttem el, hol fogok szülni!

Érzitek már a babátokat? Én még nem!

Milyen nemű babátok lesz?Én kisfiút várok.

2011. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én február 15-re vagyok kiírva, Szent Imrében szeretném őt is megszülni, mint a két bátyókáját, és tegnap tudtam meg, hogy ismét kisfiunk lesz. :) Tegnap óta én is jól vagyok, eddig maceráltak a dokik ezzel az amnioval engem is, pedig minden értékem jó, de tegnap Hajdú Krisztina dokinő megnyugtatott. :) Má minden rendben.

Nálatok??

2011. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már érzem mozogni őt.3 baba.2 lány után egy fiú:-)Engem is amnióra akartak küldeni ,de nem engedtem.
2011. szept. 28. 07:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet en is a Szent Imreben fogok szulni.Jo tapasztalataid vannak ott?

Nekem az amniot a koromhoz kepest nagyon rossz kombinalt teszt miatt kellett megcsinaltatni.nem bantam meg,nem olyan szornyu,mint ahogy beallitjak.

Nekem elso baba amugy,de minden ok velunk.

2011. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szent Imrés vagyok- és igen nekem szerencsére jó tapasztalataim vannak ezzel kórházzal. 1.fiam rendes súllyal született, ügyes nagy 3,5kg os baba volt- pénteken megszületett, hétfőn jöhettünk haza. 2.fiam pici volt, őt különösen figyelték, a dokik és minden nővérke, kicsit gyengélkedett, infúziózták- de olyan nyugalmas volt minden- tudtam, hogy jó kezekben vagyunk, nagyon rendesek voltak velünk végig. Szóval itt is vannak főleg a csecsemősök között eléggé érdekes nőcik, de pl a szülés is jó volt- segítettek, rendes volt midenki, és azért az utána lévő időszakot is jól viseltük. Biztos hallasz a kórházról rossz élémyeket, tapasztalatokat is, de alapjában véve még mindig a jó korházat közé tartozik szerintem. :)

jó babavárást és könnyű szülést kivánok!

2011. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!