Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan melett van barnazas...

Utrogestan melett van barnazas vajon egeszeges lesz a baba ha vegigviszem a terheseget?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én barnázással kezdtem, elmúlt, aztán véreztem. Nagyon megijedtem, feküdnöm kellett+ MagneB6 és Rutascorbin.

A babának nem lett baja, de később kiderült, hogy levált egy darabon a petezsák. Most ismét feküdnöm kell, aztán meglátjuk.


Lehet barnázás hormonok miatt is. Sztem szólj a dokinak.

2011. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem! Nekem sajna Utroval sem maradt meg ababám,de nagyon sok mindenkinek megmaradt. Kivánok minden jót!
2011. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 vetélés után most Utroval maradt meg és már 17hetes vok :D de sose barnáztam utroval. Az első alapba görcs,vérzéssel ment el a 2. se görcs,se vér, csak életjel hiánya :( :(


ha feküdni kell vele tedd azt,ha ezzel megmarad barnázás még magába nem jelent veszélyt...nyugi menj dokihoz és meglátod mit mond.sok kismama barnázik és vki mensisik is terhesen (anyum 3 hónapig tesómmal) ugyhogy nyugi...ne parázz csak pozitívan és majd írj mit mondtak...

2011. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én barnáztam Utro mellett, haematómám volt. Fekvés, magne B6, és a 12. hétre felszívódott. pihenj sokat!
2011. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Utroval is barnáztam még vagy 3 hetet :(

Az idegességtől nem láttam és nekem is ez járt az agyamban...vajon így is egészséges lesz?


Most 32 hetes vagyok, 1 héttel nagyobb :) 2 kg és makk egészséges, ja és persze gyönyörű :)


Ne izgulj, így is makk egészséges kisbabád fog születni!

Egy tanács: Rutascorbin, recept nélkül is lehet kapni, a dokim ajánlotta. Segített a barnázás megszüntetésében!


Szurkolok! :)

2011. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én utro mellett is barnáztam . (6 hétig összesen) Most 8 hónapos a kislányom és egészséges! 41 hétre szültem, nem volt semmi komplikáció! Csak nyugi! Mindig beszélj meg mindent a dokiddal. Szép és nyugodt baba várást neked!
2011. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én mindkét terhességemmel barnáztam Utro mellett (az elsővel többet). Most 1,5 éves a fiam, makkegészséges, a lányom még nem tudom, milyen.

1 gyerekes, 27 hetes km

2011. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hétig barnáztam-vérezgettem hol jobban hol kevésbé,de folyamatosan.A 13 héten múlt el,és utána már nem kellett használnom az utrót.A terhesség további részében minden rendben volt,a kisfiam azóta már 1 éves "nagyfiú"
2011. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonok minden valaszt ma voltan uh-n a baba jol van de nem lehet tudni mitol van a barnazas azt mondta a doki, vigyazok es pihenek hogy minden rendben legyen mindenkinek jo egeszseget kivanok
2011. szept. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!