Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok első terhesség...

11 hetes vagyok első terhességem reggel mindig kicsi a hasam szinte semmi nem látszik amint bekapok egy falatot jön a puffadás egész estig normális ez?

Figyelt kérdés

Mikor fog nőni a hasam nektek mikor kezdett el nőni?

A keresőbe beírtam hány hetes vagyok és már 12 hetesen volt olyan akinek látszódott. jövőhét hétfő megyek ultrahangra akkor töltöm a 12 hetet.


2011. szept. 28. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok, ugyan ez van nálam, ma vagyok 11 hetes, estére akkora a hasam, reggelre lemegy, én is alig várom hogy nőjön, én meg szerdán megyek és akkor töltöm a 12 hetet, boldog babavárást.
2011. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is látszott már 12 hetesen:) Úgy néztem ki, mint egy jóllakott ovis:) De 14 hetes voltam amikor már mindenki elhitte, hogy baba van és nem csak meghíztam(:

Üdv.23 hetes pocakfiú anyukája:))

2011. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kinek mikor látszik meg, az nagyon sok dologtól függ. Általános tapasztalat, hogy a többedik mindig hamarabb látszik, mint az első, mert lazábbak a méh szövetei. Ezen kívül függ még attól, milyen alkat vagy, mennyire széles a csípőd és hogy a még melyik részén tapadt meg a baba.

Nekem az első félidősen még egyáltalán nem látszott. Most a második 13 hetes, sokan már hetek óta látni vélik, de még a rendes ruháimat hordom.

Hamarosan Neked is látszani fog, nyugi!

Jó babavárást!

2011. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Az, hogy mikor kezd el látszani, alkattól és adottságtól is függ, illetve attól is, hogy hányadik baba. Rövid ez a 9 hónap, hamar látszani fog! :)

A puffadás normális, amikor elkezd látszani a poci, akkor először még nem is annyira a baba miatt, mint a bélgázok miatt, ami segít tágítani a hasat, hogy a baba kényelmesen elférjen. Ilyenkor még alig nő a szeméremcsont fölé a méh, viszont szépen kerekedik, alakul, úgyhogy minden rendben van.

Boldog babavárást mindenkinek!

3. babás 24. hetes km

2011. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sucuj ***** válasza:

szia! 14. hétben vagyok és már látszódik (első)de olyan, mintha meghíztam volna (közben 3kg-ot fogytam).

a puffadás normális, szedj rá espumizant.

Boldog Babavárást!

2011. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 29. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!