Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hetes terhes vagyok. 1...

13. hetes terhes vagyok. 1 hete elkezdett fájni a jobb vesém. Mire számíthatok: ez a terhesség egész idejére kihat, vagy esetleg utána is?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint ez a terhesség következtén van.A babával minden rendben.Azt mondta igyak sokat,és jobb lessz.Azóta is eggyik nap jobban fáj,utánna nem is érzem.

van valakinek erre tanácsa??


2007. júl. 16. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsom nincs, de szerintem megnyugodhatsz!Én is így voltam és az orvos nekem is ezt mondta!!Változik a test és ez fájdalommal jár!Néha elég keményen görcsölt is a vesém!!Aztán ahogy jött elmúlt!!Pihenj és tényleg igyál rendesen lehetőleg szénsavmenteset!!
2007. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor fordul elő terhesség idején húgyuti fertőzés. Sokszor deréktáji, vesetáji fájdalommal, esetleg égő, csípő vizeléssel jár.

A terhestanácsadáson rendszeresen néznek rutin vizeletvizsgálatot, amelyből megtudhatod, hogy van-e genny a vizeletedben. Ha igen, antibiotikum kúrával orvosolható.

2007. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!