Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szedett a terhessége...

Aki szedett a terhessége alatt pajzsmirigy-problémák miatt Propycil-t, annak lett baja a babájának folyamatos gyógyszerszedés miatt?

Figyelt kérdés
16 hetes lombikos ikres kismama vagyok, aki nagyon aggódik, hogy a babáinál gond lesz a hónapokon át szedendő gyógyszer miatt.
2011. szept. 29. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt az endokrinológusodtól kéne megkérdezni, aki felírja neked ezt a gyógyszert. alul, vagy túlműködésre szeded? nem ismerem ezt a gyógyszert, nekem alulműködésre írtak Letroxot. azt mondta az endokrinológusom, hogy a pajzsmirigy hormonok minden esetben szükségesek a terhességnél is, hiszen normál esetben megfelelő módon termelődnek. így gyógyszerrel az optimálisra állítják be. így nem bántja a babáidat, mert ez nem fájdalomcsillapító vagy egyéb más ártó gyógyszer.
2011. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én alulműködésre letroxot szedtem és végig kellett szedni a terhesség alatt, azt mondta a dokinő, ha nem szedem akkor fejlődési rendellenességek lehetnek a babánál, így szedtem rendületlenül, szülés után azonnal levették a gyerek sarkából a vért és küldték vizsgálatra de rendben volt minden, akkor van gond, ha a pajzsmirigyes kismama nem szedi a gyógyszert.
2011. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!