Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam UH -on, a lelet...

Most voltam UH -on, a lelet szerint 6,8 x 3,9 mm szabályos petezsák látható. Hány hetes terhes lehetek? , mert a doki csak annyit mondott, hogy még nagyon korai terhesség. Elevit mellé tanácsos még valamit szedni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kb 4-5 hetes lehetsz de utolsó mensi első napjától számold ki.

Én folsavat szedtem még s magne b 6 ot elevit mellé...de elvittől jobb a femibion 800as most....

2009. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Menj el masik orvoshoz is szerintem,mi az hogy egy doki nem tudja megmondani mennyi idos a terhesseged?Szamolni csak tud?!
2009. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

em biztos, hogy nem tudja, csak nem akart foglalkozni a pontos meghatározással (ami nem egy kedves dolog de sajnos gyakran előfordul) Nekem is sok ilyen tapasztalatom van /volt, hogy nekem kellett harapófogóval kihúzni az infót a nőgyógyászból, mert azt hitte egy fél mondattal elintézheti a dolgot és jöhet a következő "beteg":)

Én lehet az idegeire mentem, de nem akartam h kérdés maradjon bennem:)

Egyébként meg erről tényleg csak annyit tudott volna mondani h 4-5 hetes valószínűleg, de a kor meghatározása leginkább a szivműködés detektálásánál lehetséges, illetve még pontosabban a 12 hetes UH-n, mikor már elég nagy a baba, de annyira nincsenek még nagy eltérések egyes babák között.

2009. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Márc. 18 -án volt az utolsó mensim első napja. Ápr. 17 -én voltam először dokinál(magánrendelésen), amikor megállapította a terhességet, kiszámította a várható szülés napját is és beutalt uh -ra. Ma egy másik doki Uh -ott és ő mondta azt, hogy még nagyon korai a terhesség. Márc. 18 -tól számolva már eltelt 5 hét, de a doki szívhangot nem említett, ez baj?
2009. ápr. 27. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták 6hét+5nap,és szívhang még nem volt,ne aggódj.türelem.én is ezt mondogatom magamnak :)
2009. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!