Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten melyik babaáruházba...

Budapesten melyik babaáruházban/bababoltban érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Itt olyanra gondolok, ahol be lehet szerezni a szükséges dolgok többségét vagy mindent megfelelő áron és megfelelő vagy a legjobb minőségben.
2011. szept. 29. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes mindent egy helyen beszerezni ezt őszintén mondom.

Ugyanis a bababoltok azt csinálják, hogy egyes dolgokat olcsóbban adnak, míg a lista másik felét meg másfélszer annyiért.

Te nem jársz jól sehogysem.


Ha tudsz rá időt szánni, és megnézed, hol-mennyibe kerülnek a dolgok (főleg a drágábbak), akkor több helyről be tudod szerezni jó áron.


Nem kell mindent máshol venni, elég ha csoportosítod.


Kisebb boltokat keress, és babadiszkontokat.

2011. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi vidékiek vagyunk de mégis Pestre mentünk a BIPPA kft-hez,és mindent ott vettünk meg a babakocsitól a kiságyon keresztül,a kisollóig meg a pelenkák tényleg mindent kivéve a bodykat meg a rugikat azt folyamatosan veszem legfö képp a Tescoban.


Itt az oldaluk szerintem jó áron van én nagyon sokat keresgéltem,de ez tűnt a legjobbnak,250.000ft. ból megvettünk mindent ami a babakelengye listán van.

[link]


És itt a lista ami alapján vásároltunk:


[link]

Remélem segítettem.

Üdv 32 hetes km.

2011. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, nem akartam példát írni nehoyg azt hidd csak reklámozok, de most hoyg jött más válasz is megírom,hoyg a BIPPA Kft nekem is nagy kedvencem, most a második babának is vettem ott sok dolgot.
2011. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bippa Kft, Mária Bababolt, Baby Outlet.

Mi ezekbe jártunk, de mi sem egy helyen vettünk meg mindent. valahol ez, valahol az érte meg jobban...

S a Tescoban is vettünk babacuccokat.

A Bippa szerintem a legjobb áron kínálja a babás dolgokat. Kicsi és zsúfolt bolt, de mindenképpen megéri elmenni oda. Amúgy neten is tudsz tőlük rendelni.

2011. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk innen van sok dolgunk.

2011. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez utóbbi drága,mi a kombi kiságyat 38000ft-ért vettük itt 59000.a pelenkázólapot 2800ft-ért itt 5000.A kombi babakocsit 69000ft-ért itt 99000-től indul.Kókuszmatrac 6500ft itt 9900-tól indul.

Bocsi csak összehasonlítottam nálam még mindig a Bippa kft nyert így biztos jól döntöttem.Csak a saját megnyugtatásomra.

Tényleg nem akartam senkit megbántani bocsi.


Boldog babavárást és könnyű szülést mindenkinek!

Üdv:32hetes km.

2011. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szia, semmi gond :)


én figyeltem az akciókat és akkor szereztem be pár dolgot :) de vannak akció nélkül is jók, de persze egy kis összehasonlítással tízezreke tis lehet spórolni :)

2011. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én csinálok egy táblázatot, amiben összeszedem hogy hol mi mennyibe kerül. 100-200 Ft-ért nem biztos hogy érdemes átautózni a várost, így lehet ha picit drágábban is veszem meg,legalább nem kell 100 helyre rohangálni!

Persze ha több ezer forint az eltérés akkor utánajárok!

Mindenkinek jó babavárást/babázást kívánok!

2011. szept. 30. 13:27
 9/9 anonim válasza:

Jó szívvel ajánlom: Yobaby Baba és Gyermekáruház Budaörs most nyílt, kedvezményes nyitási árakkal! Ha regisztrálsz az oldalukon, hírlevelet kapsz az aktuális akciókról. Nagyon segítőkész kiszolgálás!

Minden meg kell nézni, és te döntsd el, melyik a neked való!

Sok boldogságot! üdv: 2 gyerekes anyuka

2011. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!