Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron hol van...

Székesfehérváron hol van 4d-s, JÓ ultrahang? Ajánlanátok nekem valamit? 23 hetes vagyok,25 hét környékén szeretnénk menni, gondolom mostmár illene bejelentkezni rá.

Figyelt kérdés
Ha írtok, légyszi azt is írjátok meg, hogy mennyibe kerül.
2011. szept. 30. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

én a kórházban voltam.10.000.ft-ba került,kaptunk dvd-t, meg 6képet.28hetesen voltunk, elötte 3héttel jelentkeztem be.

de a sziget utcában és a gyümölcs utcában van még 4d,ha jól tudom.ottani árakat nemtudok.

2011. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És a korházba szép képeket kaptál,és a felvétel is egész jó? Mert mi jövőhéten szeretnénk odamenni. 25 hkm.
2011. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én a gyümölcs utcait (Gólyafészek) nem ajánlom. Olvastam itt is, hogy Pesten ugyanennyiért közel 1 órás babamozit kapsz, DVD-vel, fényképekkel, innivalóval, és nem kell várakozni. Fehérváron (én is voltam a Gólyafészekben, saját tapasztalat) 11000 Ft, ebben csak a DVD van, a fénykép (1db) plusz 500, és 11(!!!!!) perces lett a video. Végigdarálta a doki, mi hol van, meg megerősítette milyen nemű a babám, de ennyi. És vártunk vagy 3/4 órát, csúszott a rendelés. Pedig időpontra mentünk.
2011. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a kórházat bevállaljam?
2011. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

én meg vagyok elégedve a kórházival, az újjakat is megszámoltuk, szóval nem lett "ledarálva az előadás".

2011. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
köszi első!:)
2011. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm a Gyümölcs utcában volt, és nagyon megbánta.

Én Pesten voltam úgyhogy azt nem ajánlgatom, ha Fehérvárra akarsz menni.

2011. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!