Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hkm magzat vizem folyhat,...

37hkm magzat vizem folyhat, ha mar napok ota bugyit csrelek 2 orankent nedves? Dokim csak 13-tol lesz

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne állapítani, hogy mi folyik, mert ez lehet hüvelyi folyás (ilyen híg!), vagy vizelet, vagy magzatvíz.

Azért nem saccolok magzatvízre, mert akkor annak erősödnie kéne és egyre többnek jönnie, napokig azért nem marad így.


Próbálj egy (szagtalan!) papírzsepit betenni, és amikor elázott, szagold meg. Ha büdös, akkor a magzatvíz kizárva, mert az színtelen-szagtalan.


Ha végképp nem tudod eldönteni, akkor viszont az ügyeletet javaslom, mert ezzel packázni nem szabad!


Két nappal a szülésem előtt én is bementem hasonló gonddal (második gyerek!), aztán szépen hazaküldtek, hogy ez nem az. Adtak viszont egy kontrollcsíkot, amivel magamnak tudtam tesztelni, ha az elszíneződik, akkor magzatvíz. hát aznap délután már szépen el is színeződött nekem... Másnap indultak a fájások is. De! Nekem csak icipici szivárgás volt, és nem annyi, mint Neked.


Minden jót, szép szülést!

2011. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is 37 hetes vagyok. Múlthéten olyan erős folyásom volt valamitől, rendesen beparáztam, be kellett raknom egy vastag éjszakai betétet, amit menszihez használtam régen. Másnap elmentem ügyeletre, és nem magzatvíz volt. De 2-3 nap alatt el is múlt ez az erős folyás magától, nem tudni mi lehetett. Érdekes dolgok történnek pocakosan, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. DE! Jobb félni, mint megijedni, ha továbbra is ennyire folyik, jobb, ha látja orvos. Inkább felesleges körök, mint mondjuk elszivárogjon észrevétlenül, és valami baj történjen!
2011. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnék a saját dokimra, megnézetném az ügyeleten. Az a biztos. Inkább fölöslegesen menjek mint baj legyen.
2011. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!