Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok....

25 hetes kismama vagyok. Légszomjam van folyamatosan,4 napja jön a savam, fáj a fejem. A rennie nem segitett savra. Milyen házi praktikákat tudtok nekem javasolni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is nagyon sok volt a savam es borzaszto volt. A dokim a gyomberes kekszet ajanlotta, meg egy kis tejet ra. Nagyon bevalt. Probald ki. A rennie nekem sem segitett.

Boldog Babavárást.

2011. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia! én 1-2 citromot eszek naponta - teljesen- az egészet :) elég gáz de, lúgosít, szóval kiváló savlekötő! csak sajna nagyon fáj már a szám... :)
2011. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok és végig kísér a gyomor sav,néha hányok is tőle,én Gaviscont szedek nagyon bevált mást hiába próbáltam semmi nem jó még talán a hideg Coca-Cola de nem szeretem.
2011. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A gyömbéres kekszet hol lehet kapni? Mindegyiket szeretném kiprobálni. A rennie eddig mindig segitett,de mostanában nem. Nálatok is volt olyan,hogy ugy le voltatok gyengülve mintha leesett volna a vércukrotok?
2011. okt. 2. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Salvus víz segített, gyömbéres kekszet pedig vehetsz Tescoban.
2011. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Salvus gyógyvíz vált be, pocsék az íze, viszont az egyetlen, ami használt, mindegyik terhességemnél végigpróbáltam a repertoárt, de a vége mindig a Salvus lett.
2011. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy evőkanál lenmag 1 pohár vizzel.
2011. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Rágógumi.
2011. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok savra napi egy marék diót is szoktak javasolni. A barátnőmnek refluxa volt, neki is mondta az orvos.

Nekem pár napja a tej+háztartási keksz segített.


Gratulálok a picihez!


8+1 kismama

2012. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!