Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétig vezettetek -...

Hanyadik hétig vezettetek - tudtatok vezetni - autót?

Figyelt kérdés
én most a 29-30. hétben járok és hát a tolatás még kikapcsolt övvel is nehéz... van akinek gondja akadt a vezetés közben? akár rosszul lett?
2011. okt. 2. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi gond, de a 37. héttől már nem fértem el,így onnantól nem vezettem:)
2011. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krisztivan ***** válasza:
100%
A kiírt után 10 nappal magamat vittem be a kórházba.Igaz én előtte dobozos autót vezettem és kb.havi 5000km benne volt a lábamba így nem okozott gondot a tolatás tükörből.
2011. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem volt a terhességeim alatt, végig vezettem mindkét alkalommal. Tolatni inkább tükörrel tolattam, de ha kellett, hátra tudtam fordulni a végén is. A másodiknál használtam BeSafe övterelőt, nekem bevált. Ha viszont úgy érzed, te a vezetéstől vagy rosszul, vagy csak fáraszt, akkor inkább próbáld elkerülni, ha lehet. Vigyen a párod, barátnőd, szüleid, ha végképp nem megy másképp, akkor hívj taxit! Vigyázz nagyon magatokra!
2011. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 37+5 vagyok, és vezetek, csak kicsit szűkös a hely, kis autónk van, így nem szívesen teszem, csak ha muszáj.
2011. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szülés kiírt napján (túlhordtam) is vezettem. Tolatáshoz én is tükröket használtam.
2011. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tolatni mindig is tükörből szoktam, így én az utolsó napokban is vezettem még. Mondjuk olyan nagyon nagy pocim nem volt szerencsére. :)
2011. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem a nődokim eltiltott a vezetéstől, mondván, hogy bármi történik, az első a pocim lesz, ami a kormánnyal találkozik... Ő az előrehaladott terhesség alatti vezetést gondatlan veszélyeztetésnek gondolja. A 27. hétig vezettem, nagyon hiányzik, de majd belejövök újra:))
2011. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiírt utáni második napon is még vezettem (40+5-re szültem), nekem semmi gondot nem okozott. Sőt, amikor leszállt a hasam a 37. héten, onnantól határozottan könnyebb volt beülni a volán mögé. :)
2011. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most 37 hetes vagyok, és ez az ötödik terhességem. Minden terhességemnél az utolsó napig vezettem (így most is), és soha nem volt gondom vele (nyilván muszáj is, mert amikor a férjem dolgozik, csak én tudom szállítani a gyerekeket).
2011. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én most vagyok a 39. hétben, múlt héten még vezettem, az eheti nst-re is lehet még fogok:) övterelőt én is használok, és mindig is tükörből tolattam
2011. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!