Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos mikor számolja ki a...

Az orvos mikor számolja ki a baba születését és miből (az első mozgásból)?

Figyelt kérdés
2007. júl. 16. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudnod kell, hogy mikor volt az utolsó mensid első napja! Ebből számolnak (szerintem CSAK) Hozzáadsz 40 hetet, és az lesz a születési dátuma.
2007. júl. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Àlltalában úgy számolnak ,hogy az utolsó mensi napj´´ahoz hozzáadnak 10-et,és a hónapból kinonnak 3-at.

nekem,2007.04.07,a szüle´si dátum 2008 01.14.

De attól függ,milyen hosszßu a ciklusod.

2007. júl. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normál ciklusnál az utolsó menstruáció első napjához hozzáadnak 7 napot, majd visszaszámolnak 3 hónapot.

Ez lesz a kiírt szülési dátum.

2007. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinél nem ismert az utolsó vérzés időpontja, vagy teljesen rendszertelen a ciklusa, akkor az UH-on mért méretekből BPD, OFD, Femur is megállapítható a magzat kora, amiből kiszámolható a szülés várható időpontja, illetve a megmozdulásból is lehet rá következtetni, kb. + 20 hét (inkább csak hagyomány. A vérzést szokták alapul venni elsősorba.
2007. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En most a 21. hetben jarok es nincs pontos kiirt datumom, csak annyit tudok, hogy szept. eleje. Nekem is rendszertelen volt a ciklusom es hosszabb idore jott meg mindig, mint a normal 28 nap. A dokit meg mindig figyelmeztetni kell, hogy ne az utolso menstuaciobol szamolja ki, mert az uh 1 hettel kisebb babat mutat. Amugy normal ciklus eseten tenyleg az utolso menzesz a mervado.
2008. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!