Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsonti fájdalom 17....

Szeméremcsonti fájdalom 17. hetesen normális?

Figyelt kérdés
Második baba de az elsőnél csak a 30.hét után kezdődött , tudom tágul a méh, meg nyúlnak a szalagok de két napja már járni is alig bírok annyira fáj, csütörtökön megyek dokihoz de addig tudna valaki valami okosat mondani, hogy normális -e ez?
2011. okt. 4. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb. a 4. hónaptól fogva járni sem tudtam emiatt, aztán kiderült, hogy a hormonális változások hatására olyannyira kilazult ott lenn az a kis ízület a szeméremcsontomnál (készül ugye a berendezésünk a majdani szülésre), hogy a hátralevő hónapokban max. hátrafelé tudtam menni (ez egy jellegzetes velejárója, hogy a nők ilyenkor csak hátrafelé tudnak fájdalommentesen menni, a dokim mondta). Kitartás!
2011. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor nem túl jók a kilátásaim azt hiszem, édes teher:)))))ezt a hátrafele járkálást még nem hallottam, de majd kipróbálom:) hátha:)) ha máshol nem akkor a lakásba:)
2011. okt. 4. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalam is volt. Nekem az segített ha jarkaltam vele, valahogy mint az izomlazzal. Ha ramozogtam jobb volt. Nekem azota elmult, 15 hetesen jott elo.


19hkm

2011. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!