Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes állapotos vagyok,...

32 hetes állapotos vagyok, kislányt várok és kb egy hete 2 naponta érzek a hasam és a nemiszervem között olyan fájdalmat ami egy két percig tart, mint amikor megakar jönni. Nem görcs hanem fájdalom. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tudsz pihenj egy kicsit.a dokit azért kérdezd meg,de szerintem nincs semmi gond.magnéziumot szedsz?
2011. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zezi válasza:
Nem volt lágyék sérved?egy idős kismamák vagyunk és nekem kb . 4-5 hete fáj-de nagyon alhasi tájékon,azon az oldalon ahol a sérvem volt.ha nem,akkor lehet h csak a szemérem csontodat nyomja a babád.
2011. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős vagyok és nekem is vannak olyan 20 -30 mp-ig tartó mensi szerű görcseim a derekamba is kisugárzik olvasd el a 32 .ik héttől ez normális jósló fájások.Én nem szedek rá magnéziumot mert nem keményedek viszont éjszaka görcsöl a lábam olyankor veszek be egy szemet.Nekem is van sérv műtétem de ott nem fáj.


"32. hét:


Kismama: Egyre gyakoribbá válhatnak a lábgörcsök, főleg éjszaka. Rendszeressé válnak a méh összehúzódásai és elernyedései, ami kb. 30 mp-ig tart és nagyjából 20 percenként vagy ritkábban fordul elő. Ezek ártalmatlanok, a magzatra pedig előnyösen hatnak, mivel a méh összehúzódásakor kipréselődik az elhasznált vér, elernyedéskor pedig megtöltődik friss vérrel a méh vénája. Ha a fentinél gyakoribb és hosszabbak lennének a görcsök, jelezd orvosodnak.



Magzat: Hossza 41 cm, súlya 2 kg


A magzatvíz mennyisége eléri a maximumát, ezért a baba mozgásait egyre erősebbnek fogod érezni. A baba már homályosan látja a körvonalakat. Sokat alszik és közben álmodik is."

Én Nov 21-re de lehet tovább húzom mert vissza estem 5 napot az uh.szerint.

Remélem segítettem!Mikorra vagy kiírva?

Boldog babavárást!

2011. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat . én november 18 ra vagyok kiirva. magnéziumot szedek rendszeresen mert sokat keményedik a hasam.
2011. okt. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!