Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baj, ha beleülök egy...

Nem lesz baj, ha beleülök egy kád meleg vízbe? 37,5 fokig szabad, ugye?

Figyelt kérdés
37 hkm
2011. okt. 5. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ha félsz a beleüléstől, a zuhany is jó a pocidra, hátadra
2011. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy parázós, félős fajta, de én végig csak beletérdeltem a kádba!

Az elején azért, mert féltem, nehogy elmenjen a baba, a végén meg azért mert nem tudtam, hogy másznék ki a kádból.

Kibírod még ezt a kis időt, nem?

2011. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én ennyi "idősen" már azért nem ülnék bele. Jó azt mondják, ha minden rendben van nem lehet gond. De mi van, ha pont ez indítja meg mégis a szülést? Vagy valami fertőzést szedsz össze (mert lehet, hogy tegnap még zárva volt, de ma már nyitva lehet a méhszájad). Én nem tudtam eldönteni, hogy szülők-e vagy sem. Szülésznőm mondta, hogy üljek vízbe, ha elmúlnak, gyengülnek a fájások akkor jó, ha nem akkor menjek be mert szülünk. Na most nekem úgy beindította a szülést, hogy majdnem az autóban szültem meg. Viszont nagyon jó volt ott ülni 2 fájás között.
2011. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Az ember a saját kádjában milyen fertőzést kaphat, őstintén?!
2011. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ülj bele. Ha beindulna a szülés tőle, akkor egyébként is beindulna mostanában. A 37 fokos víz nem annyira meleg!
2011. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

33hetes vagyok és végig kádban fürödtem a terhességem elejétől mostanáig nem szeretek zuhanyozni könnyen ki is tudtam szállni oldalra fordultam és négykézláb térdre aztán felálltam most a vége felé már inkább zuhanyozok de azt is ülve mert fájnak a lábaim,a 37 fokos víz tökéletes,ha nem vagy nyitva nem is veszélyes bár valóban a saját kádadban milyen fertőzés érne?

Szerntem nyugodtan!

2011. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bacik mindenhol vannak még a saját kádunkban is. Én itt arra gondoltam, hogy ha nyitva van már a méhszáj kockázatos lehet rendszeres kádfürdőzés. Én úgy hallottam, hogy a víz tömege, hullámzása indíthatja be első sorban a szülést (én is langyos/hideg vízbe ültem).
2011. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beleültem, de nagyon jól esett és az orvos azt mondta (pont tegnap voltunk), hogy amíg jól esik, addig nyugodtan. De persze én is zuhanyozni szoktam, csak néha jól esik belefeküdni:) Köszönöm a válaszaitokat!
2011. okt. 6. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!