Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+4 hetes kismama vagyok. Az...

39+4 hetes kismama vagyok. Az éjszaka hetek óta kifejezetten nyűg számomra, nem találom a megfelelő testhelyzetet az alváshoz. Sorstársak?

Figyelt kérdés
Kb.4-5x felkelek wc-re, de nem e miatt nem tudok aludni. Annyira fáj a medencém, ill. húz és feszít a pocakom, hogy fordulni is nehezemre esik. Ráadásul a baba néha annyira éber, hogy bármelyik oldalamra fordulok, úgy kepeszt, hogy már-már az is fáj.
2011. okt. 6. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az időszak már ilyen lesz. Már nagyon a végén vagy, és pár nap múlva kibújik a kicsi. Azért fáj a medencéd, mert már be van ékelődve a bébi, és azért olyan virgonc, mert már ki akar jönni a pociból. Kitartás, pár nap és elmúlik minden fájdalmad, mert megszületik a baba.
2011. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
38 hetes vagyok, hasonló cipőben. Kb fél óra az, amit folyamatos alvással tudok tölteni. Utána vagy a testi fájdalmaimra vagy a pici erőteljes ficánkolására vagy pisilésre kelek. Már nagyon várom, hogy kinnt legyen :)
2011. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok Sorstársak!:)

38 hetes vagyok, 2 . babámat várom a 3 éves kisfiam mellé, 16 napon belül itt a hugi!!!!!:)

Nagyon várom/várjuk már, görcsöl a fenekem, görcsöl a lábam, fél órát alszom egy irányban, mire megfordulok az vagy 10 perc a és közte 4x pisliek éjszaka minimum.

VAnnak éjszakák, amikor úgy érzem, hogy a csajom meten kimászik, akkora erővel mozgólodik.

Kitartás csajok!:)

2011. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

34 hetes vagyok, én sem tudok sem aludni, sem menni lassacskán :/

Ez ilyen :)

2011. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is. Olyan feszítő érzés érzek lent hogy az már nem állapot. Elég sz*r érzés. Csak én még ráadásképpen erős megfázással is küzdök és fejfájással ma úgyhogy én már végképp nem tudok aludni. 39 hetes kismama
2011. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat, ezek szerint nem vagyok egyedül...:)
2011. okt. 7. 07:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz...

Kitartást mindenkinek!

37+2 kismama

2011. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de ha nagyon jo babad lesz, akkor is 1-2 heten belul rajossz, hogy barmilyen testhelyzetben tudnal aludni, ha lehetne.

Ha viszont kifejezetten siros lesz a baba, akkor mar testhelyzet sem kellene az alvashoz.

En a 2. gyereket varva szenvedtem csomot az alvassal, mert ejszaka volt mindig a legaktivabb a babank. Altalaban hajnali negyre untam meg a fekvest es a szenvedest, 6ra mar frissen sutott zsemlevel vartam a csaladot.


Nah, szules utan rajottem, hogy ettol van rosszabb: atlag 2 orat aludtam egy ejszaka kb 5 reszletben.

2011. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!