Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy ha csaszar lesz,...

Igaz, hogy ha csaszar lesz, akkor nem ehetek. Mert nem tudom kontrolalni es bekakilok? Nem kapok beontest majd. Epidural inekciot kapok a hatmaba, nem altatnak.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem programozott császárnál így volt:

Előző este 6-ig ehettem, éjfélig ihattam. A műtét reggelén 7-kor beöntés, 9-kor műtét. Szintén epidurállal.

2011. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy programozottnál is van beöntés (ahogy az előzőnek is volt). Nekem is csaszi volt csak nem programozott, volt beöntés és epidurál.
2011. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem minden orszagban van beontes, de Mo-on biztosan kapsz.
2011. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
angliaban lesz,itt nincs beontes
2011. okt. 6. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem császár volt (nem programozott), nem volt beöntés... és nem volt kaki sem :) Éjjel jöttek a fájások, és másnap délelőtt 11-re megvolt a babám.
2011. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bp. - Péterffy kórház

programozott császárom volt, este jött nővérke kérek-e beöntést...meglepődtem, hogy ez kívánságműsor, és kihasználtam: nem kértem :) mondtam, hogy nem rég volt produkció, nem is kaptam. Másnap reggel császár, nem csúszott be semmi, és a műtét utáni nap volt csak alkotás. Viszont ott azt mondták, hogy ha nincs műtétet követő nap, akkor beöntés kötelező...

2011. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szintén császár: Beöntés; spinális érzéstelenítés, én éjféltől nem ehettem, ihattam, reggel 9kor kezdték a műtétet.
2011. okt. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden műtét előtt azért nem szabad enni császárnál sem mert ha véletlenül altatni kell akkor a telt gyomor esetén (főleg terheseknél ahol a gyomor amúgy is fel van nyomódva) visszajöhet a tartalom és mivel eszméletlen vagy belélegezheted a tüdődbe ami komoly gondot okozhat.

A beöntés intézetenként eltérő. Van ahol gyógyszerrel oldják meg, van ahol sehogy...

Nekem nem volt beöntés és spinál érzéstelenítést kaptam, természetesen nem ehettem csak előtte való este.

2011. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Programozott császár, és előtte nem volt beöntés.Katétert kaptam, utána 1. nap hajnalban hashajtó szirup, délutánra eredmény :)

Ennyi....

2011. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Első császárom: ebéd után mentem vizsgálatra, onnan azonnal toltak sürgősségi császárra. Nem kaptam beöntést, mert nem volt rá idő. Érzéstelenítettek.

2. császár: programozott volt. Reggel 7-re mentem a szülőszobára, kaptam beöntést, majd betoltak a műtőbe.

2011. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!