Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizesedés minden esetben...

A vizesedés minden esetben észrevehető, vagy lehetséges az is, hogy mondjuk a bokán csuklón nem látszik de mégis vizesedünk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérded? Van valami tüneted, vagy épp nincs?


Elvileg a kézfej, lábfej elkezd dagadni olyankor, esetleg az arcod is. Főleg a terhesség végén.

De előfordulhat, hogy zsibbad a kezed a terhesség alatt, és ez lehet a vizesedéstől is (a víz nyomja az idegeket), és ilyenkor nem feltétlen látod a vizesedés jeleit.

Bár többségében a sok víz nem tűnik el nyomtalanul a szervezetben, valamilyen jele van.

Leginkább akkor okoz csak gondot, ha hirtelen vizesedsz, felszedsz nagyon gyorsan több kilót, mert ilyenkor toxémia is állhat a háttérben.

2011. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeze, mert a lábfejemen meg a kézfejemen semmi nyoma, meg nem is zsibbadok, csak az, hogy sokat hízok, pedig nem eszek többet, mint terhesség elején. Az arcom teltebb lett és hetente 1kg-al vagyok több a 25. hét óta, de tényleg nem eszek többet. És mondták, hogy ez a hízás a vízmennyiség növekedését is jelenthet, de én meg nem látom magamon...
2011. okt. 7. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadik héten vagy?

Mennyit szedtél fel eddig, esetleg túl sokat?

Orvost nem kérdezted erről?

2011. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
28. hetes vagyok és 8kg jött fel eddig, 4 a 25. héttöl. Majd csak kedden megyek tanácsadásra.
2011. okt. 7. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak előfordul, hogy van egy ugrás a felszedett kilókban. Anélkül, hogy az kóros lenne, és bármi baj lenne a háttérben. A huszonakárhanyadik hétben ez előfordul, nem egy kismamánál.

De majd kérdezz rá mindenképpen, hogy ők mit gondolnak erről! Remélem nem lesz gond.

Ha lesz kedved, akkor írd meg mi történt! Köszi!

2011. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm, hogy válaszoltál, írni fogok kedden este. Meg most voltam vérvételen is, úgyhogy több mindent megtudok majd.
2011. okt. 7. 13:16
 7/8 A kérdező kommentje:

Helo!

Megígértem, hogy írok. Minden rendben, jó lett a véredményem, szóval a hízásnak nincs egészségügyi oka, csak egyszerűen jönnek a kilók.

2011. okt. 11. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Az akkor jó!


További szép terhességet, egészséges hízást :) és könnyű szülést majd neked!

2011. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!