Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan szedésével...

Az Utrogestan szedésével mennyi időn belül múlik el a vérzés? (ill. inkább barna folyás)

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 12:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
napi 3x2 lágy kapszulát kell szednem...
2011. okt. 10. 12:06
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem arefamot irt fel a doki...nekem rogton elmullott azota semmi!!!!
2011. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én beültetés után használtam. Sajnos egy hét után már véreztem és nem is maradt abba.

Neked miért kell egyébként?

2011. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
elkezdtem barnázni és ezért írta fel az orvos...a babával minden rendben (nem tőle jön a vérzés) volt szívhang is,az életjelek jók
2011. okt. 10. 12:54
 5/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Értem! Akkor nyugodt próbálj lenni most! Nem lesz semmi baj. Más kismamáknál is volt már ilyen, ha ez megnyugtat.

17 hetes kismami.

2011. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtatást,de elég nehéz megnyugodnom...első baba lesz,a párom külföldön dolgozik,egyedül vagyok itthon és persze akarva akaratlanul ezen gondolkozom

Csütörtökön este kezdtem el szedni ezt a gyógyszert (mellette Elevitet,Folsavat és Magne B6-ot szedek)remélem ez segít,hogy megmaradjon!

Azóta van ilyen pecsételő barnázásom és aggódom,hogy ez nem jelent jót,hogy még mindig nem múlt el...:(((

2011. okt. 10. 13:39
 7/16 anonim válasza:
Szia, én kb. a 6. héttől barnáztam 3 x 2 Utrogestan-t szedtem és az első trimeszter végéig meg is maradt a barnázásom. Azóta betöltöttem a 33. hetet és azt mondják minden rendben van. Nekem Ő a második babám lesz, elsőnél nem volt semmi ilyen. Nyugodj meg és pihenj, amennyit csak tudsz.
2011. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek ultrahangra a klinikára...remélem minden rendben lesz és a pici is jól lesz...
2011. okt. 10. 14:22
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem az 5. héttől kb 2 hetente jelentkezik barnázásom, azóta utrogestant szedek. Kb 4-5 nap míg elmúlik tőle. Először persze a frász kerülgetett. Jelenleg már 2 hete nem volt, de ha újra jelentkezik már nem fogok meglepődni.

Próbálj sokat pihenni, ne aggódj és nem lesz semmi baj! Tudatosan kerüld a negatív élményeket, hozzászólásokat mert csak fölöslegesen paráztatnak!

11 hetes km

2011. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm a tanácsokat! Amugy szerinted az is jót tesz,hogy az Utrogestan mellett,még szedek Elevitet,Magne B6-ot és folsavat is?
2011. okt. 11. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!