Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan szedésével...

Az Utrogestan szedésével mennyi időn belül múlik el a vérzés? (ill. inkább barna folyás)

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia, utolsó vagyok! én nem szedek semmi ilyesmit, csak sok gyümölcs, zöldség van a menümben. Mikor először bementem az ügyeletre a barna folyással, akkor még a Rutascorbint (sok C vitamin van benne) javasolták, de én azt sem szedtem, csak az Utrogestant. Helyette sok nagyim-féle feketeribizli levet iszom és sok céklát eszem (folsav, C-vitamin miatt). Ne aggódj nem lesz semmi baj! Esetleg az általad leírt készítményekről kérdezd meg az orvost, bár tuti,hogy ezek mind jótékony hatással vannak ebben a helyzetben is.

Pihenj sokat! :)

2011. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy már lassan egy hete nem akar elmúlni a vérés...nem sok van,sőt van amikor egyáltalán nics...olyan mintha menstruálnék,csak se görcs semmi fájdalom nem kíséri,ráadásul a mennyiség is 10-ed annyi...

sokat pihenek és nem eröltetem meg magam....szerinted ennek a gyógyszernek a hüvelyi változata nem mulasztaná el gyorsabban a vérzést?

2011. okt. 12. 15:17
 13/16 anonim ***** válasza:

Én szájon át szedem, de azt olvastam itt valahol, hogy a hüvelyi hatékonyabb. Érdemes beírni az "utrogestan" szót az oldal keresőjébe, mert nagyon biztatóakat írnak a kommentekben. Pl valaki azt írta, hogy utrogestan mellett is végig barnázott az első trimeszterben. Szerintem nincs aggodalomra ok, biztos te is ilyen alkat vagy! :)

Még azt szeretném kérdezni,hogy elevit mellett miért szedsz plusz folsavat? Az orvos javasolta, vagy Te biztosítod be magad ennyire? :)

2011. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
az orvos mondta,hogy szedjek azt is
2011. okt. 13. 12:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Arefam?
2014. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hol vagy cikluson belül?
2014. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!