Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül a szülés...

Mennyibe kerül a szülés Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés

Második gyermekemet várom. És az a problémám, hogy az elsőnél a terhesgondozás 10%-át fizettem az orvosnak (ahogyan azt most is sokan írjátok).

Most is szeretnék ugyanannál az orvosnál szülni.

De azóta felemelte a terhesgondozás árát 4000 ft-tal és így már 40.000-rel többet kellene adni (ezt már kicsit sokallom).

Rákérdezni nem akarok, mert ha sokat mondd, akkor nem biztos, hogy ki tudjuk fizetni.

Ti mit tesztek ilyen helyzetben? Mennyit gondoltok reálisnak?


2011. okt. 10. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem megmondta hogy 100 ezer,nincs min gondolkodnom.
2011. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És e mellett mennyit fizettél terhesgondozásért havonta?
2011. okt. 10. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Én olyan dokit választottam, aki nem mondott árat. Így annyit fizettünk, amennyit jónak láttunk.

Kérdezz rá nyíltan, nincs értelme ezen aggódni!

Ha nincs rá kereted, akkor közöld vele, vagy válassz másik dokit, hogy ne érezd magad kényelmetlenül.

2011. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

7000 ft volt a terhesgondozás, de 30.000-et adtam szüléskor. Nem kérdeztem meg, hogy mennyit kér, ő nem is mondta. Elégedettnek tűnt.

Én nem is mennék olyan dokihoz, aki közli velem, hogy tízszeresét kéri. Csak olyanhoz mennék, aki vagy nem mond semmit, vagy azt mondja, amennyit én gondolok.

2011. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez két évvel ezelőtt úgy volt, hogy azt mondta, hogy az interneten fent lévő átlag szülési díjból (akkor még konkrétan fent volt az interneten) vonjuk ki a magánrendelés díját és annyi (ez akkor pont a 10 %-ának felelt meg).

Viszont most az interneten csak efféle fórumbeszélgetéseket találok, ahol 10 %-ot írnak.

2011. okt. 10. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont azért választottam az orvosomat,mert ismerősöm nála szült és neki is csak annyit mondott mikor rákérdezett,hogy annyit adjon amennyit gondol,ahogy meg volt vele elégedve.A terhesgondozás 5000Ft/hó volt.40000Ft-ot szántam a szülésre.Az ismerősöm 50-et adott neki.
2011. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!