Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes vagyok (pozitív...

Lehet terhes vagyok (pozitív teszt, nem jött meg. ) az első vizsgálatnál mit csinál az orvos? Ultrahangoz?

Figyelt kérdés
Magán nőgyógyászoknál ez átlagosan mennyibe kerül???
2011. okt. 10. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálam hasi ultrahangot csinált elsőre a dokim, akkor még csak petezsákot látott (4 hét 4 napos voltam és amúgy rákszűrésre mentem, csak mivel nem jött megkértem, hogy nézzen meg). Először én sztk-s dokinál voltam.

Másodjára már magándokihoz mentem, nála 8ezer volt egy alkalom. Ő hüvelyi uh-t csinált a 12. hétig.

2011. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Mitől függ hogy hasi vagy hüvelyi uh-t csinálnak???

2011. okt. 10. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
nàlam hüvelyit csinàltak 6 hetesen..vérvétel..
2011. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. okt. 10. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Hüvelyi pontosabb, könnyebben megtalálja a korai és pici terhességet!

Ha szakrendelésre mész ingyenes, magándokinál nekem is 8ezer volt,de akkor meg is vizsgált, mikor kontrollra mentem és csak hüvelyi uh-t csinált az 5ezer volt.


Ma vagyok 10 hetes. 25én újabb uh:)

2011. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én 9 hetes ha minden igaz. De nem tudom mert múlt hónapban végül kis késéssel de volt menzim de most 9 napja megint késik és pozitív lett a teszt. Holnap megyek dokihoz:)
2011. okt. 10. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet most fogant..vagyis csak 4 hetes vagy kb...MAjd írd meg mi volt.
2011. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kimaradt a menszim ,teszteltem,miután pozitív lett elmentem a nőgyógyászatra,ahol előbb kézzel megvizsgáltak,majd hüvelyi ultrahangot csináltak.Ezután már csak magánorvoshoz jártam:5000Ft/hó: vizsgálat+uh.
2011. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lehetek 4 hetes mert utoljára akkor voltam valakivel tehát vagy 9 hetes vagy pedig nem vagyok terhes. Hamarosan kiderül :)
2011. okt. 11. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
nos, mi lett a vége??? jött a baba?:)
2013. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!