Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszteres kismamák hogy...

3. trimeszteres kismamák hogy vagytok? Jóslófájásokkal hogy álltok? Kész vagytok már mindennel (kórházi csomag, babaruhák kimosása, stb. )?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok és olyan nehezemre esik már a mozgás,pedig eddig pörögtem.Meg egy hete kezdődtek nálam az éhségrohamok, eddig meg enni se tudtam jól,nem fért sok minden a gyomromba.Eddig még csak a fehéreket mostam,vasaltam,meg a pólyát.
2011. okt. 10. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én már összepakoltam a csomagot és a kislánykának is kimostam, kivasaltam a ruháit. Még a kiságyat kell összeszerelni és a baldachint felrakni. Eddig én is pörögtem, el sem tudtam képzelni, hogy lazsáljak, most meg alig tudok menni, minden nehezemre esik (Fáj a derekam, erősödnek a jóslók, és el kezdtem nagyon vizesedni). Nem bánnám, ha már a szülésnél tartanánk, pedig attól is görcsbe szorul a gyomrom. Örülök, hogy a múlthétig mindent elrendeztem. Kellemes babavárást és könnyű szülést! 37+4 hkm
2011. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 38 hetes, és tulajdonképpen minden készen van. Jóslók vannak, és már 3 hete 2222 volt a méhszáj (igaz, 5. gyereknél ez normális). Eddig úgy voltam, hogy szívesen végig hordanám, de felment a vérnyomásom, így mostmár (egészségügyi szempontból) nem bánnám, ha mondjuk a héten megszületne... Kitartást mindenkinek!
2011. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!