Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Szeptember...

Lehetek terhes? Szeptember 1-jén megjött,20-án volt pecsételő vérzésem, aztán 1 nap késéssel "jött meg" 30-án. Azóta emelkedett az alaphőm, eddig 36,4-36,5 volt, most 36,6-36,8.

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm 1. nap erős, de barnás vérzés, 2. nap kb. feleannyi bordó vérzés, a többi nap csak kitörlésnél volt nagyon halványan véres a wc papír. Eddig 7 napos volt a menstruációm, most csak 6 napig tartott. Néha szédülök, gyakrabban járok pisilni. Minden nap hányingerem van, émelygek. Tegnap volt szagundorom is, fáradékonyabb vagyok. Pár napja viszket a mellem, és a hasam. Csináltam már teszteket az első negatív lett (09.30.), a másik kettőn (10.05.,07.)a második csík eleje halványan rózsaszín, de nem megy tovább.
2011. okt. 10. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.Tesztelj később is!
2011. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csinálj holnap tesztet már elvileg teljesen ki kéne rajzolódni a 2 csíknak. megírod majd az eredményt?:)
2011. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet első vizeletből. Nagyon-nagyon halványan látszódik a második csík. A párom is látta.

De tényleg nagyon halvány, így lehet pozitív?

2011. okt. 12. 00:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes, nekem is nagyon halvány volt amikor először teszteltem. Aztán egyre erősebb lett, 4 tesztet lőttem el:) Csinálj a napokban még egyet, ha az is ilyen menj el dokihoz, engem a barnázás aggasztana. Lehet ír fel neked vmit. Írd majd meg mi lett veled! Egyelőre gratulálni nem akarok, majd ha tuti:) Második voltam
2011. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok, hogy vagy? Csináltál tesztet? Vagy voltál dokinál?

2011. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!