Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok, és...

20 hetes terhes vagyok, és szerencsére nagyon sokat mocorog a baba, de néha olyan szerencsétlen helyen, hogy szinte fáj. Megsimogassam ilyenkor?

Figyelt kérdés

vagy mivel lehetne másik helyre invitálni?

ráül a hugyhólyagomra, meg a szeméerem csontomnál csinál valamit mert nagyon szúr.ha rendesen a hasamnál mocorog az jó érzés :)


2008. márc. 15. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős:-))

Én olyankor addig simizem,és beszélek amíg arrébb megy,meg oldalra fekszem, és forgolódok közben,egyok oldalról a másikra, és lehet érezni ahogy ő is helyezkedik:-)Nekem bejött, remélem segítettem:-)

2008. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, pedig azt hittem "fájni" csak jóval később fog . Nekem az oldalamon szeret rugdosni valamit, ami igen kellemetlen...

Én megsimizem, vagy helyzetet változtatok, ha pl fekszem, akkor átfordulok a másik oldalra, na de ez azért nem mindig válik be:-) És persze , mikor eszek, akkor nyomja a fejét a gyomromba:)

Próbálkozni lehet a simivel, beszéddel, mozgással, aztán vagy sikerül vagy nem, és tartsunk ki, még van vissza:-)

28 hetes kismama

2008. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap kezdem meg a 33. hetemet, és nekem is vannak kelleetlen alakításai a gyereknek! Én olyankor simizem, és általában tovább úszik valami mást megrúgni! :)

2008. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!