Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Istenhegyi magánklinán genetik...

Istenhegyi magánklinán genetikai vizsgálaton? 12 hetes vér vizsgálat. Ott már az is kiderül hogy fiú vagy lány? Mindent szűrnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 08:26
 1/5 sumergo ***** válasza:
Ott kellene megkérdezned, hogy mit néznek meg, de a nemét vérből nem hiszem. Létezik ilyen vizsgálat ugyan, de úgy tudom Mo-n nem csinálnak ilyet sehol. (Úgy hallottam az EU-ban is be fogják tiltani a nem vizsgálatát vérből, etikai okok miatt.) Bocs ha tévedtem.
2011. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem derül ki! Nekem ott a doki 12 hetesen pl. uh alapján kislányt tippelt és fiam lesz!

De a kombinált teszt nem is erre van!

2011. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mondod hogy nem erre van a kombinált teszt?azt gondoltad azért fizetek ki 30 ezer forintot hogy megtudjam milyen nemű?

Egyszerűen kíváncsi vagyok, mert valahol olvastam (de nem találom sehol..ezért tettem fel a kérdést), szóval olvastam hogy itt még a neme is kiderül...

És ez nem sima ultrahang ahol egyébként meg lehetne tévedni (csak mert hogy írtad neked mit mondtak aztán mégsem..)

2011. okt. 12. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:
Bocsi, a kommentedből látom, hogy nem is a vérvizsgálatra gondoltál,( mint ahogy a kérdésedben írtad,) hanem az UH-ra. Hát ki kell ábrándítsalak pont ugyanannyit látnak ott is, mint mindenhol máshol, ahol ugyanolyan UH gép, és képzett személyzet van. Szóval a nemére esetleg tippelhetnek, de biztosra ilyen kicsi terhességnél még nagyon nem lehet menni. Ilyenkor még nagyon egyformák a babák. Persze mondanak egy tippet, és az 50 % eséllyel be is jön.
2011. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!