Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes kismama...

19 hetes terhes kismama vagyok, eddig hiztam kb 4 kg-t, az sok vagy kevés vagy a normális kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, amennyiben úgy híztál ennyit hogy teljesen normálisan táplálkozol!

változatosan, vitamindúsan.

2011. okt. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 17 hetes vagyok, 6 kilót híztam (47-ről indultam), szinte meg sem látszik. Pedig rengeteg vitamint eszek, zöldség gyümölcs stb. szénhidrátot csak keveset. A védőnő azt mondta ez teljesen jó. Kért egy általános vérképet az is tökéletes. De a velem egyidős kismamik közül a tanácsadóba én híztam a legtöbbet. Mindenki más 3-4 kilót. Szóval szerintem is teljesen normális.

(Édesanyám velem összesen 6 kilót hízott az egész terhessége alatt. 3200grammal, 52centivel születtem) :)

2011. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
n 21hetes vagyok, de még nem hiztam semmit. viszont én eleve nagy sulyról indultam sajnos.szerintem a 4kg normális.:)
2011. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ennyi idős terhesen 5 kilót "híztam" és engem eszméletlenül leszídott a védőnő.

Azért írtam idézőjelben, mert mérés előtt ettem, meg gyümit is ettem,(abban sok a víz) meg ruhában, cipőben mértek (nyáron meg kisruha, papucs) no meg ittam is..

2011. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok és 1 kg-t híztam eddig össz-vissz... szerintem attól is függ, hogy ki hány kilóról indul, én 55-ről indultam, most 56 vagyok. Se a védőnő se a doki nem mondta, hogy kevés lenne. Inkább őket kell megkérdezni. Nyilván nem a kérdezőnek írtam ezt, mert azóta neki már nagy a gyermeke :D , csak aki olvassa mostanság. :)
2019. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!