Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 tesztet csináltam, mind3...

Adri0506 kérdése:

3 tesztet csináltam, mind3 negatív. De augusztusban volt meg utoljára, akkor is 2x. Június-Júliusban egy nagyon erős gyógyszert szedtem, mert a lábamon baktérium fertőzés volt. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Semmi tünete nem jelentkezik viszont.

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél,kimutatta volna a teszt.Szerintem valami más probléma lehet,menj el dokihoz.
2011. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. A teszteknek már régesrég ki kellene mutatnia. Viszont menj el dokihoz, mert sok oka lehet a mensi kimaradásának, nem csak a terhesség.
2011. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Már annyira bestresszeltem tőle,hogy barátom is folyton ezzel nyaggatom,igazából ő is a dokit javasolta.

Amit szedtem a betegségemre nagyon erős gyógyszer volt...Elképzelhető,hogy az is megzavarhatta?

2011. okt. 15. 11:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak riogatni, de: anno január-februárban elég erős gyógyszert kellett szednem, rá is kérdeztem a dokitól, hogy bekavarhat-e a fog.gátlóval, mondta a doki, hogy nem.

Márciusban megjött, áprilisban megjött - ettől függetlenül minden hónapban szoktam tesztet csinálni, biztos ami biztos. Márciusban két negatív teszt, áprilisban egy pozitív, majd rá három napra negatív.

Április 21-én tudtam meg, hogy 12 hetes terhes vagyok.

Most vagyok a 37. hétben, nemsokára érkezik a babó.


Szóval szerintem is doki - a negatív teszt sem 100%!

2011. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem riogatni akarlak, de a negatív teszt nem mindig jelenti azt, hogy nem vagy terhes. Pl a méhen kívül terhességet nem mindig mutatja ki a teszt, pedig az nagyon veszélyes állapot. Egyik ismerősöm járt nemrég úgy, hogy nem jött meg neki, tesztelt negatívat, vértesztből is negatív jött ki, aztán kiderült, hogy már nyolc hetes méhen kívüli terhes...azonnal műtötték. Szóval doki!!! Az a biztos! Ha meg nem terhes vagy akkor más oka van a kimaradásnak, de az sem normális!
2011. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 hetesen derült ki,hogy terhes vagyok!!!Aug 19-én volt meg 2 éve és ilyenkor szintén 2 éve én még nem tudtam,hogy babát várok.Majd nov. 2-án volt pozitív tesztem,másnap megint.6-án pénteki napon kiderült,hogy 10+3 hetes vagyok!Nem 100% az a negatív teszt.Menj orvoshoz,nincs ott semmi gond.Szeretnétek babát?
2011. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem,nem szeretnénk...És valami tünet jelentkezett nálatok?
2011. okt. 15. 19:35
 8/17 anonim ***** válasza:

11:46-os vagyok.

Semmilyen tünetem nem volt - se mellfeszülés, se hányinger/rosszullét, semmi ilyesmi.

Egyszerűen csak közölte a dokim, hogy "maga bizony terhes", rá 5 percre UH-n megállapította, hogy 12 hetes a babám.

2011. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez szuper...:(én nem szeretnék még babát...
2011. okt. 15. 20:15
 10/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de én sem szerettem volna...


Azért majd írd mg, hogy mit mondott a doki.

2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!