Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petezsák mérete mitől függ?

Petezsák mérete mitől függ?

Figyelt kérdés

1.babánál 6+2-nél a petezsák: 18x9 mm.

2.babánál 6+2-nél a petezsák: 17x15 mm.


Tudom, nincs 2 egyforma terhesség, csak érdekelne hogy a petezsák mérete mitől függ.

( ma vagyok 7 hetes, még az elején vagyunk a 2.babával)


2011. okt. 15. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Most komolyan, szerinted olyan pontos az uh gép, hogy mm pontossággal megmér egy ekkora petezsákot??:)

Ahhoz speciel be kellene kukkantani ténylegesen oda és centivel lemérni, érted, mit írok!? :)

2011. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:)

Hüvelyi Uh gondolom elég pontos, ezért mertem megkérdezni.

Igazából az érdekelne, hogy az egyik inkább téglalap alakú, a másik kerek, hogy van-e ennek jelentősége. De lehet nincs :)

2011. okt. 15. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Á, igazából ennek sincs köze egymáshoz. Gondolom hogy esetleg fiú-e vagy lány? :)De igazából nincs jelentősége,

Egyébként a hüvelyi uh sem pontos, hiába közvetlen, ekkora kis petezsákot lehetetlenség pontosan bemérni, sokszor még a nagyobb magzatoknál is több cm-ereket, grammokat tévednek.

2011. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a fiú-lány kérdés miatt kérdezem.

Az első baba kislány.

A 2.babára tegnap egy jósnő azt mondta hogy fiú lesz.

2011. okt. 15. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:

És annak örülnél?:)

A jósnő vagy-vagy eltalálja, de mindemellett az már a fogantatás pillanatában eldől, és a sok babona ellenére sem lehet "megállapítani", majd legfeljebb később uh-val. (de ez se mindig 100%)

2011. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, persze, majd az Uh. És nem is olyan fontos. Bár én inkább kislányt szeretnék, a Párom fiút. De az a lényeg hogy egészséges legyen :)

Csak azt hittem van valami tudományos magyarázat a petezsák méretére, formájára.

2011. okt. 15. 14:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok babonás :) A jósnőhöz is véletlenül kerültem, egy rendezvényen volt tegnap amin én is ott voltam s gondoltam bemegyek.
2011. okt. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!