Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba vagy nem? (kérdésed túl...

Baba vagy nem? (kérdésed túl rövid magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés
Elég rendszertelen a menzeszem utoljára augusztus 24 jött meg már fél éve próbálkozunk babával múlt hónapban csináltam tezstet mikor megkelet volna jöjjön szeptember 20 környékén és negatív lett ez rendben van csak hogy három napja émelygek. Reggel felkeltem é nagyon örültem hogy ellmúlt végre aztán reggelizés után megint rámjött hullámokban. Ez lehet hogy attól van mikor érdemes tesztet vegyek? köszönöm a válaszokat zöld mancs
2011. okt. 16. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet! A helyedben csinálnék még 1 tesztet! De orvoshoz is el kéne menned!
2011. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az émelygés önmagában nem egyértelmű és biztos terhességi tünet. Lehet akár más betegség kísérőtünete is illetve lehet pszichés alapon is produkálni akkor ha valaki nagyon akarja vagy nagyon nem akarja a babát. Ha a tünet a terhességgel függ össze akkor azt már mutatnia kell a tesztnek is. Szóval teszt és az eredménytől függetlenül érdemes lenne felkeresni az orvost.
2011. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak azért tűnt fel ennyire ez az émelygés mert nem szokott hányingerem lenni párom is észre vette hogy valami tényleg nem stimmel velem elég kellemetlenül éreztem magam tegnap jó kedvem volt meg minden csak az émelygés ott volt a háttérben szóval még az idegességre sem tudnám fogni ma veszek egy tesztet aztán go orvos :)
2011. okt. 16. 10:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg!
2011. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
még mindíg hányingerem van ma megyek nődokihoz majd megírom :) aranyosak vagytok
2011. okt. 19. 12:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Szorítunk:)Írj mindenképp!
2011. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-7- hetes vagyok :)))))))))))) kiugrok a bőrömből :) köszönöm mindenkinek :)
2011. okt. 19. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok kismama!!


2 hós baba anyukája

2011. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratula! :-)
2011. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulalok tenyleg oszinten!!!!!!!!!!!
2011. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!