Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki utálja még azt az elnevezés...

Ki utálja még azt az elnevezést, hogy "pocaklakó"?

Figyelt kérdés
Én rosszul vagyok ettől a szótól...
2011. okt. 16. 12:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
Én Alien-nek hívtam :))
2011. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
69%

Én is Aliennek!!!! :D

Szerintem találó. A pocaklakó olyan nyálas.

2011. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem, mondjuk én ritkán becézgetek bármit is.


Egyszer volt egy kérdés (talán páran emlékeztek rá, nagy port kavart), hogy hogyan hívjuk az orrváladékot, én meg a sok fikusz, takimaki, manó és isten tudja mi után be mertem írni, hogy "takony", hát el is szabadult a pokol.

2011. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ja arra emlékszek. Hát igen a kérdező szerint az embert simán le lehet taknyozni, de a taknyot nevén nevezni, na az szörnyű :))

Aztán még durvább lett. Remélem csak kamu kérdés volt, mert ha nem akkor az a nő veszélyes a társadalomra.

2011. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, te voltál a taknyos válaszoló! Ah, olyan büszke voltam rád - és olyan jót röhögtem! Az a kérdés a mai napig kísért! Ahogy felnőtt nők ölre mennek, hogyan is nevezzék... :D

Köszönöm, bearanyoztad azt a napom!

2011. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Aki szeretne nosztalgiázni...így utólag már vicces. :)

2011. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Már az első terhességemnél is gyűlöltem. Annyira visszataszítóan negédes számomra! A lányomat anno és most a fiamat is szimbiótának hívom. Igen a férjem mellett sikerült a Csillagkapun szocializálódnom.

Egy gyönyörű 2 éves és egy 27 hetes magzat anyukája

2011. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szimbióta :) szintén a férjem Csillagkapu-mániája :) ja és néha Alien predator :) amikor úgy érzem mintha kiszakítaná a hasfalam a lábával kezével!

2. baba kb 32.hét

2011. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%
Végül is pocaklakó mert ott lakik, segglakónak csak nem hívhatom.
2011. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%

Ha megszületik akkor meg mondjuk Petőfi Sándor utca 60. alatti lakó? Végül is ott fog lakni?! Egyik kollégám hívta így a lányom. Megkértem, hogy mellőzze ezt a kifejezést.

A gyönyörű 2 éves és a 27 hetes anyukája

2011. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!