Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességed alatt megprobáltad...

Terhességed alatt megprobáltad valamilyen internetes teszten megnézni, hogy fiú vagy lány lesz? Ha igen, hol? Csak kivncsiságbol kérdem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sya en a ciklus .hu oldalon neztem meg ,.es tenyleg be valt.,Gratulalok a babodhoz erot egesseget.,mind ketotoknek,.
2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

persze ez csak babona, semmi valóságalapja nincs, de szórakoztató. Te tudsz másmilyen oldalt?

2011. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is egy kínai naptár módszert találtam,de most nem jut eszembe a neve.Megnéztem a ciklus.hu-n is,de nem tudom pontosan a fogantatás napját,így elég nehéz.A másik alapján fiú lesz.Koszi a válaszokat és a gratuláciot,szívesen várok még további választ.
2011. okt. 16. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is a ciklus.hu n bejött,és a kinai naptarnál is!!de én a jeleket is figyeltem,mit kivánok milyen a vizeletem van e hanyingerem stb és az elsö perctöl tudtam,hogy mi lesz!!!
2011. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus.hu, és a kínai naptár is lányt jósolt, mégis kukacos lett. Én csináltam egy ilyen tesztet is, ez bejött. [link]
2011. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! kissé drága módszer, akkor inkább próbálok türelmes maradni és majd kiderül :-)
2011. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!